Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Klaar voor onmiddellijke verzending, leveringstijd circa 1-3 werkdagen
-5 Artikelen moeten opnieuw worden besteld. Levertijd ca. 5 Werkdagen
Bestel binnen 1 Uur en 34 minuten deze en andere producten.
- Productnr.: VR00343
- Tekstveld 1 openen: 4010160002727
- Verzendgewicht: 0,23 kg
Anton Hübner GmbH & Co. KG Schloßstraße 11-17 79238 Ehrenkirchen info@huebner-vital.de
| Eigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Inhoud: | 180 g |
Anton Hübner GmbH & Co. KG, Schlossstraße 11-17, 79238 Ehrenkirchen
| Calorische waarde kj | 1446,00 kj |
| Calorische waarde kcal | 343,00 kcal |
| Koolhydraten | 72,00 g |
| daarvan suiker | 66,00 g |
| Zout | 1,60 g |
| Kalium | 1667.0 |
| Magnesium | 556.0 |
| Zink | 14.0 |
| Haver | Kan sporen bevatten van |
| Tarwe | Kan sporen bevatten van |
| Khorasan tarwe | Kan sporen bevatten van |
| Spelt | Kan sporen bevatten van |
| Gerst | Kan sporen bevatten van |
| Kippenei | Kan sporen bevatten van |
| Melk | Kan sporen bevatten van |
| Lactose | Kan sporen bevatten van |
| Schaaldieren | Kan sporen bevatten van |
| Vis | Kan sporen bevatten van |
| Soja | Kan sporen bevatten van |
| Noten | Kan sporen bevatten van |
| Hazelnoten | Kan sporen bevatten van |
| Walnoten | Kan sporen bevatten van |
| Cashewnoten | Kan sporen bevatten van |
| Pecannoten | Kan sporen bevatten van |
| Pistaches | Kan sporen bevatten van |
| Macadamianoten | Kan sporen bevatten van |
| Zwaveldioxide en sulfiet | Kan sporen bevatten van |
| Sesamzaad | Kan sporen bevatten van |
mooie Huid Haar Nagels Direct Rood Fruit
Op voorraad
Charlotte Meentzen Herbal Vital Dagcrème getint...
Op voorraad
hübner® Huid Haar Nagels Direct Abrikoos
Op voorraad
ANNEMARIE BÖRLIND PRECISION & CARE MASCARA
Op voorraad
Logona Versterkende Hoofdhuid Tonic Biologische...
Op voorraad
Logona AGE PROTECTION verstevigende oogcrème...
Op voorraad
Salus Multivitamine Energiek
Op voorraad
Raab Vitalfood berkensuiker in blik
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Provida Rozemarijn Olijf Conditioner
Op voorraad
Provida Mirre Vloeibaar Mondwater
Op voorraad
Logona Milde Oog Make-up Verwijderaar...
Op voorraad
Sante Mademoiselle Gevoelige Mascara 01 Zwart
Op voorraad
Primavera Hartverwarmende Geurmix
Op voorraad
Lavera Care Shampoo Kleur Glans & Verzorging
Op voorraad
"Dit zijn mijn absolute favoriete producten in ons assortiment ..."
Anja
BioNaturel expert
Pharmos Natur SesamKraft Bio
Op voorraad
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
Op voorraad
Salus One Essence 75 Elements Fruity
Op voorraad
Alva acerola zuigtabletten puur natuurlijke...
Op voorraad
Dr. Grandel Grandelat drinkt magnesium
Op voorraad