Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Klaar voor onmiddellijke verzending, leveringstijd circa 1-3 werkdagen
-1 Artikelen moeten opnieuw worden besteld. Levertijd ca. 5 Werkdagen
Bestel binnen 1 Uur en 26 minuten deze en andere producten.
- Productnr.: BG-43578
- Tekstveld 1 openen: 4019839860958
- Verzendgewicht: 0,17 kg
Raab Vitalfood GmbH Rudolf-Diesel-Str. 10 85296 Rohrbach an der Ilm info@raabvitalfood.de
| Eigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Certificering: | EU biologisch keurmerk, Duits biologisch staatszegel |
| Inhoud: | 500g, 250g, 150g, 150 g |
| Calorische waarde kj | 1145,00 kj |
| Calorische waarde kcal | 277,00 kcal |
| Vet | 5,00 g |
| Koolhydraten | 28,00 g |
| daarvan suiker | 15,00 g |
| Voedingsvezels | 52,00 g |
| Zout | 0,03 g |
| Vitamine C | 313.0 |
| Haver | Kan sporen bevatten van |
| Tarwe | Kan sporen bevatten van |
| Khorasan tarwe | Kan sporen bevatten van |
| Spelt | Kan sporen bevatten van |
| Gerst | Kan sporen bevatten van |
| Kippenei | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Melk | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Lactose | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Schaaldieren | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Vis | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Soja | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Noten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Hazelnoten | Kan sporen bevatten van |
| Walnoten | Kan sporen bevatten van |
| Cashewnoten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Pecannoten | Kan sporen bevatten van |
| Pistaches | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Macadamianoten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Zwaveldioxide en sulfiet | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Sesamzaad | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
Raab Vitalfood Multi Vitamine Plus Capsules 60...
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Hübner BIO zwarte komijnolie
Op voorraad
Raab Vitalfood zuiver elektrolytenpoeder
Op voorraad
Sanatur Selenium Plus Capsules
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
i+m Clean Beauty Aloë Vera Reinigingscrème
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Charlotte Meentzen Age Control Overnight Beauty...
Op voorraad
hübner® Huid Haar Nagels + Bindweefsel
Op voorraad
Martina Gebhardt SHEABUTTER Crème
Op voorraad
Martina Gebhardt SHEABUTTER Reinigingsmiddel
Op voorraad
WELEDA Inspire Douchecrème Granaatappel
Op voorraad
WELEDA Happiness Douchegel Grapefruit
Op voorraad
WELEDA Skin Food Ultra-Lichte Droge Olie
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
WELEDA Make-up verwijderende reinigingsolie...
Op voorraad
WELEDA Gevoelige Hydraterende Crème Amandel
Op voorraad
Primavera Boswandeling Douchebalsem
Op voorraad
i+m Clean Beauty Squalaan Hydraterend Serum
Op voorraad
Raab Vitalfood Bietenpoeder blikje
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Schoenenberger Selderijsap
Op voorraad
Bergland Aardappelbalsem Tube Bio
Op voorraad
"Dit zijn mijn absolute favoriete producten in ons assortiment ..."
Anja
BioNaturel expert
Pharmos Natur SesamKraft Bio
Op voorraad
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
Op voorraad
Alva acerola zuigtabletten puur natuurlijke...
Op voorraad
Fitne Alkaline Capsules
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
GSE Bio Spirulina Puur Poeder
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen