Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Klaar voor onmiddellijke verzending, leveringstijd circa 1-3 werkdagen
-5 Artikelen moeten opnieuw worden besteld. Levertijd ca. 5 Werkdagen
- Productnr.: BG-435534
- Tekstveld 1 openen: 4019839847102
- Verzendgewicht: 0,09 kg
Raab Vitalfood GmbH Rudolf-Diesel-Str. 10 85296 Rohrbach an der Ilm info@raabvitalfood.de
| Eigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Inhoud: | 70 g |
| Calorische waarde kj | 1483,00 kj |
| Calorische waarde kcal | 354,00 kcal |
| Vet | 7,00 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 3,00 g |
| Koolhydraten | 58,00 g |
| daarvan suiker | 35,00 g |
| Voedingsvezels | 15,00 g |
| Eiwit | 8,10 g |
| Zout | 0,07 g |
| Haver | Kan sporen bevatten van |
| Tarwe | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Khorasan tarwe | Kan sporen bevatten van |
| Spelt | Kan sporen bevatten van |
| Gerst | Kan sporen bevatten van |
| Kippenei | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Melk | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Lactose | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Schaaldieren | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Vis | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Soja | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Noten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Hazelnoten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Walnoten | Kan sporen bevatten van |
| Cashewnoten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Pecannoten | Kan sporen bevatten van |
| Pistaches | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Macadamianoten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Zwaveldioxide en sulfiet | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Sesamzaad | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Glutamaat | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Gist | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Koriander | Ja (staat in het recept) |
| Melkeiwit | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
Zonnebloem Family Zonnebloemhak biologisch puur
Op voorraad
Birkengold natuurlijke kauwgom spearmint
Op voorraad
Raab Vitalfood koffiebleekpoeder
Op voorraad
Raab Vitalfood Gerstegras poeder blik biologisch
Op voorraad
Raab Vitalfood Brandnetelpoeder blik biologisch
Op voorraad
Salus Aperino Kurkuma-gember aperitief
Op voorraad
Raab Vitalfood Algenolie Omega 3 Capsules
Op voorraad
Logona Verzorging Conditioner Biologische...
Op voorraad
Raab Vitalfood kurkuma peperpoeder
Op voorraad
Hübner BIO zwarte komijnolie
Op voorraad
Sonett vloeibaar wasmiddel lavendel
Op voorraad
Logona Mineraalaarde Voorbehandeling
Op voorraad
Bakanasan vitamine D3 + K2 hoge dosis
Op voorraad
Provida Indian Summer Biologisch Parfum edt
Op voorraad
Dr Hauschka Activerende Dag Fluïde
Op voorraad
"Dit zijn mijn absolute favoriete producten in ons assortiment ..."
Anja
BioNaturel expert
Raab Vitalfood baobab poeder
Op voorraad
Zonnebloem Family Zonnebloemhak biologisch puur
Op voorraad
Hoyer Manuka honing MGO 400+
Levering vrij van verzendingskosten!
Op voorraad