Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Klaar voor onmiddellijke verzending, leveringstijd circa 1-3 werkdagen
-1 Artikelen moeten opnieuw worden besteld. Levertijd ca. 5 Werkdagen
- Productnr.: BG-43589
- Tekstveld 1 openen: 4019839818805
- Verzendgewicht: 0,15 kg
Raab Vitalfood GmbH Rudolf-Diesel-Str. 10 85296 Rohrbach an der Ilm info@raabvitalfood.de
| Eigenschappen: | Vegetarisch |
| Certificering: | Duits biologisch staatszegel, EU biologisch keurmerk |
| Inhoud: | 125 g |
| Calorische waarde kj | 1533,00 kj |
| Calorische waarde kcal | 361,00 kcal |
| Vet | 1,00 g |
| Koolhydraten | 53,00 g |
| daarvan suiker | 51,00 g |
| Eiwit | 35,00 g |
| Zout | 0,22 g |
| Haver | Kan sporen bevatten van |
| Tarwe | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Khorasan tarwe | Kan sporen bevatten van |
| Spelt | Kan sporen bevatten van |
| Gerst | Kan sporen bevatten van |
| Kippenei | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Melk | Ja (staat in het recept) |
| Lactose | Ja (staat in het recept) |
| Schaaldieren | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Vis | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Soja | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Noten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Hazelnoten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Walnoten | Kan sporen bevatten van |
| Cashewnoten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Pecannoten | Kan sporen bevatten van |
| Pistaches | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Macadamianoten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Zwaveldioxide en sulfiet | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Sesamzaad | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Gist | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Melkeiwit | Ja (staat in het recept) |
Zonnebloem Family Zonnebloemhak biologisch puur
Op voorraad
Birkengold natuurlijke kauwgom spearmint
Op voorraad
Martina Gebhardt ALOE VERA Crème
Op voorraad
Martina Gebhardt ROSE Crème
Op voorraad
Martina Gebhardt Crème HAPPY AGING
Op voorraad
Lavera basis sensitiv MILDE CARE ZEE...
Op voorraad
Sonett wasmiddel kleur mint & citroen
Op voorraad
Martina Gebhardt ROSE Reinigingsmiddel
Op voorraad
Ben & Anna Tandpasta Zwart met actieve kool
Op voorraad
Sonett vloeibaar wasmiddel lavendel
Op voorraad
Primavera lavendel fijn biologisch
Op voorraad
"Dit zijn mijn absolute favoriete producten in ons assortiment ..."
Anja
BioNaturel expert
Sanatura resistente dextrine
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Raab Vitalfood Stevia Vloeibaar tafelzoetstof
Op voorraad
Raab Vitalfood baobab poeder
Op voorraad
Raab Vitalfood Berkensuiker Premium
Op voorraad