Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Klaar voor onmiddellijke verzending, leveringstijd circa 1-3 werkdagen
-1 Artikelen moeten opnieuw worden besteld. Levertijd ca. 5 Werkdagen
- Productnr.: CAR-238-8004
- Tekstveld 1 openen: 4019839880048
- Verzendgewicht: 0,16 kg
Raab Vitalfood GmbH Rudolf-Diesel-Str. 10 85296 Rohrbach an der Ilm info@raabvitalfood.de
| Eigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Certificering: | Duits biologisch staatszegel, EU biologisch keurmerk |
| Inhoud: | 140 g |
| Calorische waarde kj | 1173,00 kj |
| Calorische waarde kcal | 284,00 kcal |
| Vet | 4,20 g |
| Koolhydraten | 11,00 g |
| daarvan suiker | 3,40 g |
| Voedingsvezels | 55,00 g |
| Zout | 0,95 g |
| Foliumzuur | 960.0 |
| Haver | Kan sporen bevatten van |
| Tarwe | Kan sporen bevatten van |
| Khorasan tarwe | Kan sporen bevatten van |
| Spelt | Kan sporen bevatten van |
| Gerst | Kan sporen bevatten van |
| Kippenei | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Melk | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Lactose | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Schaaldieren | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Vis | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Soja | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Noten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Hazelnoten | Kan sporen bevatten van |
| Walnoten | Kan sporen bevatten van |
| Cashewnoten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Pecannoten | Kan sporen bevatten van |
| Pistaches | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Macadamianoten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Zwaveldioxide en sulfiet | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Sesamzaad | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Gist | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
Raab Vitalfood Brandnetelpoeder blik biologisch
Op voorraad
Raab Vitalfood Bietenpoeder blikje
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Raab Vitalfood Spinazie Poeder 210g
Op voorraad
Logona Verzorging Conditioner Biologische...
Op voorraad
Raab Vitalfood baobab poeder
Op voorraad
Sante Tandgel Vitamine B12 zonder fluoride
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Sante tandheelkundige med mirre tandpasta
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Lavera Complete Care fluoridevrije tandpasta
Op voorraad
Lavera Tandgel Neutraal Fluoridevrij
Op voorraad
Sante FAMILY Zachte Crème Biologische Calendula...
Op voorraad
Michael Droste-Laux Alkalische edelsteenzeep...
Op voorraad
Lavera Verzorgingsshampoo Familie
Op voorraad
Logodent all-round bescherming dagelijkse...
Op voorraad
Logona Witte Lavaklei Wascrème Lotusbloesem
Op voorraad
hübner® Huid Haar Nagels + Bindweefsel
Op voorraad
Primavera joie de vivre frisse deodorant
Op voorraad
"Dit zijn mijn absolute favoriete producten in ons assortiment ..."
Anja
BioNaturel expert
Raab Vitalfood baobab poeder
Op voorraad
Zonnebloem Family Zonnebloemhak biologisch puur
Op voorraad
Hoyer Manuka honing MGO 400+
Levering vrij van verzendingskosten!
Op voorraad