Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Klaar voor onmiddellijke verzending, leveringstijd circa 1-3 werkdagen
-3 Artikelen moeten opnieuw worden besteld. Levertijd ca. 5 Werkdagen
- Productnr.: BG-43564
- Tekstveld 1 openen: 4019839292056
- Verzendgewicht: 0,16 kg
Raab Vitalfood GmbH Rudolf-Diesel-Str. 10 85296 Rohrbach an der Ilm info@raabvitalfood.de
| Eigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Certificering: | EU biologisch keurmerk, Duits biologisch staatszegel |
| Inhoud: | 500g, 125g, 125 g |
| Calorische waarde kj | 1537,00 kj |
| Calorische waarde kcal | 367,00 kcal |
| Vet | 11,00 g |
| Koolhydraten | 8,50 g |
| daarvan suiker | 4,00 g |
| Voedingsvezels | 19,00 g |
| Zout | 0,01 g |
| Magnesium | 830.0 |
| Haver | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Tarwe | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Khorasan tarwe | Kan sporen bevatten van |
| Spelt | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Gerst | Kan sporen bevatten van |
| Kippenei | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Melk | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Lactose | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Schaaldieren | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Vis | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Soja | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Noten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Hazelnoten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Walnoten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Cashewnoten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Pecannoten | Kan sporen bevatten van |
| Pistaches | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Macadamianoten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Zwaveldioxide en sulfiet | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Sesamzaad | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Gist | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Melkeiwit | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
Raab Vitalfood Spinazie Poeder 210g
Op voorraad
Raab Vitalfood Gerstegras poeder blik biologisch
Op voorraad
Raab Vitalfood Brandnetelpoeder blik biologisch
Op voorraad
Raab Vitalfood zuiver elektrolytenpoeder
Op voorraad
Schalk Mühle geroosterde pompoenpit proteïnepoeder
Op voorraad
Sante FAMILY Zachte Crème Biologische Calendula...
Op voorraad
Michael Droste-Laux Alkalische edelsteenzeep...
Op voorraad
Sonett oppervlaktedesinfectie
Op voorraad
Raab Vitalfood Spirulina poeder blik
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Logodent all-round bescherming dagelijkse...
Op voorraad
Zonnebloem Family Zonnebloemhak biologisch puur
Op voorraad
Speick Thermaal Gevoelig Micellair Water
Op voorraad
Speick Thermale Gevoelige Nachtcrème
Op voorraad
Sante Vitamine B12 tandpasta met fluoride
Op voorraad
Logona Witte Lavaklei Wascrème Lotusbloesem
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
"Dit zijn mijn absolute favoriete producten in ons assortiment ..."
Anja
BioNaturel expert
Pharmos Natur SesamKraft Bio
Op voorraad
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
Op voorraad
Salus One Essence 75 Elements Fruity
Op voorraad
Alva acerola zuigtabletten puur natuurlijke...
Op voorraad
Dr. Grandel Grandelat drinkt magnesium
Op voorraad