Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Klaar voor onmiddellijke verzending, leveringstijd circa 1-3 werkdagen
-7 Artikelen moeten opnieuw worden besteld. Levertijd ca. 5 Werkdagen
- Productnr.: BG-43562
- Tekstveld 1 openen: 4019839892164
- Verzendgewicht: 0,1 kg
Raab Vitalfood GmbH Rudolf-Diesel-Str. 10 85296 Rohrbach an der Ilm info@raabvitalfood.de
| Eigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Certificering: | EU biologisch keurmerk, Duits biologisch staatszegel |
| Inhoud: | 100g, 400g, 100 g |
| Calorische waarde kj | 1774,00 kj |
| Calorische waarde kcal | 420,00 kcal |
| Vet | 8,00 g |
| Koolhydraten | 4,90 g |
| daarvan suiker | 0,50 g |
| Zout | 1,10 g |
| Fosfor | 910.0 |
| Haver | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Tarwe | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Khorasan tarwe | Kan sporen bevatten van |
| Spelt | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Gerst | Kan sporen bevatten van |
| Kippenei | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Melk | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Lactose | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Schaaldieren | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Vis | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Soja | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Noten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Hazelnoten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Walnoten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Cashewnoten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Pecannoten | Kan sporen bevatten van |
| Pistaches | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Macadamianoten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Zwaveldioxide en sulfiet | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Sesamzaad | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Gist | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Melkeiwit | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
Raab Vitalfood Rijst Proteïne Poeder
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Raab Vitalfood Pompoenzaad Eiwitpoeder
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Dr. Niedermaier Regulatpro® ArthroVital
Op voorraad
Raab Amandel Proteïne Poeder
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Salus Salusan Ortho Collageenhydrolysaat Poeder
Op voorraad
Raab Vitalfood Spinazie Poeder 210g
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
WELEDA Gevoelige Hydraterende Crème Amandel
Op voorraad
Schalk Mühle geroosterde pompoenpit proteïnepoeder
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Schalk Mühle Eiwitpoeder Essentiële Aminomix
Op voorraad
Dr Scheller Anti-Rimpel Argan Intensief Serum
Op voorraad
Luvos Crèmemasker Anti Veroudering
Op voorraad
Raab Vitalfood Spirulina poeder blik
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Raab Vitalfood lijnzaadmeel blik biologisch
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Raab Vitalfood Resveratrol met OPC-capsules
Op voorraad
Korres BLACK PEPPER EDT voor hem
Op voorraad
Salus Floradix IJzer plus B12 veganistisch
Op voorraad
Zonnebloem Family Zonnebloemhak biologisch puur
Op voorraad
GSE Organische Spirulina Puur Tabletten
Op voorraad
"Dit zijn mijn absolute favoriete producten in ons assortiment ..."
Anja
BioNaturel expert
Pharmos Natur SesamKraft Bio
Op voorraad
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
Op voorraad
Alva acerola zuigtabletten puur natuurlijke...
Op voorraad
Dr. Grandel Grandelat drinkt magnesium
Op voorraad
Fitne Alkaline Capsules
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
GSE Bio Spirulina Puur Poeder
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
GSE Organische Spirulina Tabletten
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen