Zpět
Před
13,99 €
Obsah:
300 gram
(46,63 € * / 1)
včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-7 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 2 Pracovní dny
Plánované doručení úterý, 02.06.2026
Celkem:
*
- Článek č: BG-719525
- Volné textové pole 1: 4005394201503
- Přepravní hmotnost: 0,31 kg
Fruchtig, kraftvoll und rein pflanzlich - der PURYA High Protein Shake Berry 5K bringt natürliche Energie und Geschmack in deinen Alltag. Fünf sorgfältig ausgewählte pflanzliche Proteinquellen kombiniert mit einem beerigen Aroma sorgen für eine optimale Eiweißzufuhr und erfrischenden Genuss.
Mit Eisen, Magnesium und Vitamin C unterstützt der Shake die Regeneration nach dem Training und stärkt Körper und Geist. Hergestellt aus biologischen Zutaten, passt er ideal zu einem bewussten, aktiven Lebensstil.
Ob als Shake, im Smoothie oder als Zutat im Müsli - der PURYA Berry 5K liefert hochwertige Nährstoffe und pures Geschmackserlebnis für deine tägliche Energie.
Bezpečnostní pokyny GPSR
Biovegan GmbH
Biovegan-Allee 1
DE-56579 Bonefeld
service@purya.de
Biovegan-Allee 1
DE-56579 Bonefeld
service@purya.de
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Certifikace: | Ekologická pečeť EU |
| Obsah: | 30g, 300 g, 300g |
Další odkazy na "PURYA High Protein Shake Berry 5K"
Další články z Purya
Složení
: Proteinmischung 81,6 % (Erbsenprotein*, Kürbiskerne gemahlen* entölt, Reisprotein*, Hanfsamen... více
Složení
Proteinmischung 81,6 % (Erbsenprotein*, Kürbiskerne gemahlen* entölt, Reisprotein*, Hanfsamen gemahlen* entölt, Sonnenblumenkerne gemahlen* entölt), Agavendicksaftpulver*, natürliches Erdbeer-Aroma, natürliches Blaubeer-Aroma, Rote Beete Trockenextrakt*, Acerolasaftpulver*.
Distributor
Biovegan GmbH
Biovegan-Allee 1
DE-56579 Bonefeld
service@purya.de
Biovegan-Allee 1
DE-56579 Bonefeld
service@purya.de
Obsah alkoholu
0 % Obj.
Rechtlicher Status
Lebensmittel
Vitamine Bezugsgröße
100 g
Výživové informace
(Bezugsgröße 100 g)
| Výhřevnost kj | 1645,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 393,00 kcal |
| Tuk | 6,50 g |
| Sacharidy | 17,00 g |
| z toho cukr | 12,00 g |
| Vláknina | 5,20 g |
| Sůl | 1,10 g |
Vitamíny a minerály
| Hořčík | 218.8 |
| Vitamin C | 93.5 |
Alergeny
| Oves | Nein (ohne Analyse, nicht in Rezeptur und/oder Produktion enthalten, Spuren unwahrscheinlich) |
| Pšenice | Nein (ohne Analyse, nicht in Rezeptur und/oder Produktion enthalten, Spuren unwahrscheinlich) |
| Pšenice Khorasan | Nein (ohne Analyse, nicht in Rezeptur und/oder Produktion enthalten, Spuren unwahrscheinlich) |
| Špalda | Nein (ohne Analyse, nicht in Rezeptur und/oder Produktion enthalten, Spuren unwahrscheinlich) |
| Ječmen | Nein (ohne Analyse, nicht in Rezeptur und/oder Produktion enthalten, Spuren unwahrscheinlich) |
| obiloviny obsahující lepek | Nein (ohne Analyse, nicht in Rezeptur und/oder Produktion enthalten, Spuren unwahrscheinlich) |
| Mléko | Nein (ohne Analyse, nicht in Rezeptur und/oder Produktion enthalten, Spuren unwahrscheinlich) |
| Laktóza | Nein (ohne Analyse, nicht in Rezeptur und/oder Produktion enthalten, Spuren unwahrscheinlich) |
| Korýši | Nein (ohne Analyse, nicht in Rezeptur und/oder Produktion enthalten, Spuren unwahrscheinlich) |
| Sója | Nein (ohne Analyse, nicht in Rezeptur und/oder Produktion enthalten, Spuren unwahrscheinlich) |
| Ořechy | Kann in Spuren enthalten sein |
| Lískové oříšky | Kann in Spuren enthalten sein |
| Vlašské ořechy | Kann in Spuren enthalten sein |
| Kešu ořechy | Kann in Spuren enthalten sein |
| Pekanové ořechy | Kann in Spuren enthalten sein |
| Pistácie | Kann in Spuren enthalten sein |
| Makadamové ořechy | Kann in Spuren enthalten sein |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Nein (ohne Analyse, nicht in Rezeptur und/oder Produktion enthalten, Spuren unwahrscheinlich) |
| Sezamová semínka | Nein (ohne Analyse, nicht in Rezeptur und/oder Produktion enthalten, Spuren unwahrscheinlich) |
Čtěte, pište a diskutujte o recenzích... více
Hodnocení zákazníků pro "PURYA High Protein Shake Berry 5K"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.
Zákazníci také koupili
Benecos Natural Basics Intenzivní bambucký krém...
Obsah
75 Milliliter
(26,53 € * / 1
Litry
)
1,99 €
*
Skladem
-20 %
CMD Rügen Křídový krém na ruce
Obsah
5 Milliliter
(336,00 € * / 1
Litry
)
z 1,68 €
*
2,10 €
*
Skladem
balmyou čisté bambucké máslo
Obsah
30 Milliliter
(330,00 € * / 1
Litry
)
z 9,90 €
*
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Finigrana Čisté organické bambucké máslo
Obsah
500 Milliliter
(39,90 € * / 1
Litry
)
19,95 €
*
Skladem
Doporučení
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
-50 %
NOVINKA
NOVINKA
NOVINKA
+Geschenk
Naposledy zobrazené
