včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-1 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 2 Pracovní dny
- Článek č: BG-411302
- Volné textové pole 1: 9421903616296
- Přepravní hmotnost: 0,28 kg
HOYER GmbH Steinbruchstr. 18 82398 Polling info@hoyer-honig.de
| Vlastnosti: | Vegetariánské |
| Certifikace: | Ekologická pečeť EU |
| Obsah: | 250 g |
| Výhřevnost kj | 1350,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 322,00 kcal |
| Tuk | 1,00 g |
| Sacharidy | 77,00 g |
| z toho cukr | 74,00 g |
| Sůl | 0,01 g |
| Oves | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice Khorasan | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Špalda | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ječmen | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| obiloviny obsahující lepek | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Vlašské ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
Logona Rostlinná barva na vlasy krém 240...
Skladem
Sanatur Omega 3 mastné kyseliny rostlinné 120 kusů
Skladem
Reliqt Naturals rostlinná barva na vlasy tmavě...
Skladem
Lavera GLOW BY NATURE Denní péče
Skladem
Lavera HYDRATING SERUM 3-násobný hyaluron a...
Skladem
Sante FAMILY Tělové mléko Organic Pineapple & Lime
Skladem
Sante FAMILY Sprchový gel Organic Ananas a limetka
Skladem
Raab Vitalfood Aloe Vera čerstvá rostlinná šťáva
Skladem
Ájurvédský olej na vlasy Khadi Colour Care
Skladem
Logona Cooling Couperose Spray Extrakt z...
Skladem
Prací prostředek na vlnu a jemné prádlo Sodasan
Skladem
Sodasan Citrusovo-olivové mýdlo tekuté
Skladem
Sodasan prostředek na mytí nádobí Lemon
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Hoyerova mateří kašička+květový pyl lék
Skladem