včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-1 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 5 Pracovní dny
- Článek č: RA-29204
- Volné textové pole 1: 4019839292049
- Přepravní hmotnost: 0,55 kg
Raab Vitalfood GmbH Rudolf-Diesel-Str. 10 85296 Rohrbach an der Ilm info@raabvitalfood.de
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Certifikace: | Ekologická pečeť EU, Německá státní ekologická pečeť |
| Obsah: | 500g, 125g, 125 g |
| Výhřevnost kj | 1537,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 367,00 kcal |
| Tuk | 11,00 g |
| Sacharidy | 8,50 g |
| z toho cukr | 4,00 g |
| Vláknina | 19,00 g |
| Sůl | 0,01 g |
| Hořčík | 830.0 |
| Oves | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice Khorasan | Může obsahovat stopy |
| Špalda | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ječmen | Může obsahovat stopy |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Vlašské ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Může obsahovat stopy |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kvasinky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléčné bílkoviny | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
Raab Vitalfood Špenátový prášek 210g
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Raab Vitalfood Proteinový prášek z dýňových...
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Raab Vitalfood Brokolice v prášku plechovka BIO
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Schalk Mühle pražená dýňová semínka v prášku
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Sante FAMILY Jemný krém s měsíčkem lékařským a...
Skladem
Raab Vitalfood rýžový proteinový prášek
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Přírodní mýdlo Speick
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Raab Vitalfood Spirulina prášek cín
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Zubní pasta Logodent all-round protection daily...
Skladem
Micelární voda Speick Thermal Sensitive
Skladem
Zubní pasta Sante Vitamin B12 s fluoridem
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
Skladem
Dr. Grandel Grandelat pití hořčíku
Skladem
Alkalické kapsle Fitne
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
GSE Organic Spirulina Pure Powder
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
GSE Organic Spirulina Tablety
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů