Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Wysyłka dzisiaj,
czas dostawy Ok. 1-3 dni roboczych
czas dostawy Ok. 1-3 dni roboczych
-1 Produkty muszą zostać ponownie zamówione. Czas dostawy ok. 5 Dni robocze
- Numer zamówienia: CAR-238-4051
- Wolne pole tekstowe 1: 4019839840516
- Waga przesyłki: 0,65 kg
Raab Vitalfood GmbH Rudolf-Diesel-Str. 10 85296 Rohrbach an der Ilm info@raabvitalfood.de
| Właściwości: | Wegański, Wegetariańskie |
| Zawartość: | 600 g |
| Wartość opałowa kj | 1224,00 kj |
| Wartość opałowa kcal | 288,00 kcal |
| Tłuszcz | 0,50 g |
| Węglowodany | 72,00 g |
| jego cukier | 38,00 g |
| Sól | 2,00 g |
| Chrom | 50.0 |
| Potas | 1563.0 |
| Miedź | 1.3 |
| Magnez | 584.0 |
| Mangan | 0.75 |
| Selen | 69.0 |
| Cynk | 13.0 |
| Witamina C | 63.0 |
| Owies | Może zawierać śladowe ilości |
| Pszenica | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Pszenica Khorasan | Może zawierać śladowe ilości |
| Orkisz | Może zawierać śladowe ilości |
| Jęczmień | Może zawierać śladowe ilości |
| Jajo kurze | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Mleko | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Laktoza | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Skorupiaki | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Ryba | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Soja | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Orzechy | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Orzechy laskowe | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Orzechy włoskie | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy nerkowca | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Orzechy pekan | Może zawierać śladowe ilości |
| Pistacje | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Orzechy makadamia | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Dwutlenek siarki i siarczyn | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Nasiona sezamu | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Glutaminian | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Drożdże | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Białko mleka | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
Spray do aromaterapii Florascent Bergamot
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
Sodasan Mydło różano-oliwkowe w płynie
W magazynie
Białko migdałowe w proszku Raab
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
Radico Organiczna farba do włosów Miedziany Brąz
W magazynie
Raab Vitalfood Protein Shake Pure Plus w proszku
W magazynie
Raab Vitalfood Protein Shake Czekolada w proszku
W magazynie
Raab Vitalfood Protein Shake Vanilla w proszku
W magazynie
Bioturm Solid Shower 2 w 1 Drzewo sandałowe
W magazynie
Sunflower Family Sunflower Hack organiczny czysty
W magazynie
Żel pod prysznic Korres BERGAMOT PEAR
W magazynie
Casida BIO olej rycynowy tłoczony na zimno...
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
Sanatur Chilli Imbir & Goździki Kapsułki...
W magazynie
Naturalna guma do żucia Birkengold Dental Care...
W magazynie
Ajurwedyjska odżywka regenerująca Khadi Rose...
W magazynie
Mydło Finigrana Aleppo 32% oleju laurowego
W magazynie
Organiczna woda z kwiatów róży Primavera
W magazynie
Farfalla chroni swoją piankę do kąpieli Forest...
W magazynie
Kapsułki Raab Vitalfood Matcha puszka organiczna
W magazynie
Raab Vitalfood Trawa jęczmienna w proszku...
W magazynie
Raab Vitalfood Ashwagandha w proszku organiczna
W magazynie
Raab Vitalfood Taurine Kapsułki wegańskie
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
Raab Vitalfood naturalna serwatka z LB w...
W magazynie
Szampon Speick Natural Active Solid Shine & Volume
W magazynie
Szampon nagietkowy dla dzieci Urtekram
W magazynie
"To moje absolutnie ulubione produkty w naszym asortymencie..."
Anja
Ekspert BioNaturel
Świąteczne pudełko Biokreis
W magazynie
Dekstryna odporna Sanatura
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
Sproszkowana trawa jęczmienna Raab Vitalfood
W magazynie
Heirler frema Reform odtłuszczone mleko w proszku
W magazynie
Organiczny sok z aronii 100% bezpośrednio z soku
W magazynie