Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Wysyłka dzisiaj,
czas dostawy Ok. 1-3 dni roboczych
czas dostawy Ok. 1-3 dni roboczych
-26 Produkty muszą zostać ponownie zamówione. Czas dostawy ok. 5 Dni robocze
Zamówienie w ramach 6 Godziny oraz 8 minuty tego i innych produktów.
- Numer zamówienia: CAR-734-1843
- Wolne pole tekstowe 1: 4004148329289
- Waga przesyłki: 0,28 kg
Salus Group Bahnhofstr. 24 83052 Bruckmühl info@salus.de
| Właściwości: | Wegetariańskie |
| Certyfikacja: | Niemiecka państwowa pieczęć ekologiczna, Pieczęć ekologiczna UE |
| Zawartość: | 250 g |
| Wartość opałowa kj | 1991,00 kj |
| Wartość opałowa kcal | 480,00 kcal |
| Tłuszcz | 30,00 g |
| Węglowodany | 21,00 g |
| jego cukier | 20,00 g |
| Błonnik pokarmowy | 23,00 g |
| Sól | 0,31 g |
| Owies | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Pszenica | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Pszenica Khorasan | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Orkisz | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Jęczmień | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Jajo kurze | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Mleko | Tak (zawarte w przepisie) |
| Laktoza | Może zawierać śladowe ilości |
| Skorupiaki | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Ryba | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Soja | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Orzechy | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Dwutlenek siarki i siarczyn | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Nasiona sezamu | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Koper | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
Dr Hauschka MED Miętowa pasta do zębów forte
W magazynie
Żel pod prysznic Weleda Sport Fresh Kick Arnica
W magazynie
Dr Hauschka Regenerujący krem na dzień
Bez kosztów wysyłki!
W magazynie
Weleda Ujędrniająca Pielęgnacja Oczu Granat i...
W magazynie
Dr Hauschka MED Maska do skóry głowy z pestkami...
W magazynie
Płyn do prania wełny i wyrobów delikatnych Sodasan
W magazynie
Dr Hauschka Regenerujące serum na dzień i na noc
Bez kosztów wysyłki!
W magazynie
Olej z czarnuszki BIO firmy Hübner
W magazynie
Organiczny zapach do prania Almawin kwiat limonki
W magazynie
Pasta do zębów bez fluoru Lavera Complete Care
W magazynie
Łagodny tonik do twarzy Lavera basis sensitiv
W magazynie
Birkengold naturalna guma do żucia spearmint
W magazynie
Lavera basis sensitiv mleczko oczyszczające
W magazynie
Organiczny zapach do prania Almawin Werbena
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
® Dr Niedermaier Rechtsregulat Organic
W magazynie
Tradycyjne kadzidełka w sztyfcie Aromandise
W magazynie
Madara Hyaluronic Anti-Pollution CC CREAM SPF...
W magazynie
"To moje absolutnie ulubione produkty w naszym asortymencie..."
Anja
Ekspert BioNaturel
Świąteczne pudełko Biokreis
W magazynie
Salus Salusan Ortho Devil's Claw Gel - żel z...
W magazynie
Herbata brzozowa z trawą jęczmienną Salus...
W magazynie
Sunflower Family Sunflower Hack organiczny czysty
W magazynie
Heirler frema Reform odtłuszczone mleko w proszku
W magazynie
Salus Floradix żelazo dla dzieci
W magazynie