Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Czas realizacji zamówienia Ok. 5 dni roboczych
- Numer zamówienia: 41695
- Wolne pole tekstowe 1: 4260651310927
- Waga przesyłki: 0,04 kg
FITNE Health Care GmbH Am Schanzenberg 7 66117 Saarbrücken info@fitne.de
| Właściwości: | Wegański, Wegetariańskie |
| Zawartość: | 32 g |
| Wartość opałowa kj | 1034,00 kj |
| Wartość opałowa kcal | 247,00 kcal |
| Tłuszcz | 4,90 g |
| Węglowodany | 30,30 g |
| jego cukier | 1,20 g |
| Owies | Może zawierać śladowe ilości |
| Pszenica | Może zawierać śladowe ilości |
| Pszenica Khorasan | Może zawierać śladowe ilości |
| Orkisz | Może zawierać śladowe ilości |
| Jęczmień | Może zawierać śladowe ilości |
| Jajo kurze | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Mleko | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Laktoza | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Skorupiaki | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Ryba | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Soja | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Orzechy | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Orzechy laskowe | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy włoskie | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy nerkowca | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy pekan | Może zawierać śladowe ilości |
| Pistacje | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy makadamia | Może zawierać śladowe ilości |
| Dwutlenek siarki i siarczyn | Może zawierać śladowe ilości |
| Nasiona sezamu | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
Fitne kompleks składników odżywczych układ...
W magazynie
Fitne kompleks składników odżywczych chrząstki...
W magazynie
Kapsułki alkaliczne Fitne
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
Kapsułki na stawy Fitne
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
Savon Du Midi Mydło z masłem shea Trawa cytrynowa
W magazynie
Fitne Alkaliczny balsam do ciała
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
Styx aloesowy krem do ciała
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
Weleda NATURWEISHEIT Moje włosy, rzęsy i paznokcie
W magazynie
Primavera Concentration Fragrance Roll-On organic
W magazynie
Płyn do płukania ust Dr Hauschka MED Sage
W magazynie
Płatki kosmetyczne z organicznej bawełny Memo...
W magazynie
Hübner BIOTISAN® Biotyna S 10 mg
W magazynie
Speick Thermal Sensitive Dezodorant w sztyfcie...
W magazynie
Chusteczki nawilżane Naty sensitive
W magazynie
Farfalla Sage Herbal Freshener Dezodorant w kulce
W magazynie
"To moje absolutnie ulubione produkty w naszym asortymencie..."
Anja
Ekspert BioNaturel
Pharmos Natur SesamKraft Bio
W magazynie
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
W magazynie
hübner® Shilajit Kompakt
W magazynie
Dr Grandel Grandel Magnez do żucia 32 sztuki
W magazynie
Fitne kompleks składników odżywczych układ...
W magazynie