Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Wysyłka dzisiaj,
czas dostawy Ok. 1-3 dni roboczych
czas dostawy Ok. 1-3 dni roboczych
-6 Produkty muszą zostać ponownie zamówione. Czas dostawy ok. 5 Dni robocze
- Numer zamówienia: LOG-52100
- Wolne pole tekstowe 1: 4260651310002
- Waga przesyłki: 0,06 kg
FITNE Health Care GmbH Am Schanzenberg 7 66117 Saarbrücken info@fitne.de
| Właściwości: | Wegański, Wegetariańskie |
| Zawartość: | 41 g |
| Wartość opałowa kj | 663,00 kj |
| Wartość opałowa kcal | 158,00 kcal |
| Tłuszcz | 1,90 g |
| Węglowodany | 25,00 g |
| jego cukier | 0,30 g |
| Owies | Może zawierać śladowe ilości |
| Pszenica | Może zawierać śladowe ilości |
| Pszenica Khorasan | Może zawierać śladowe ilości |
| Orkisz | Może zawierać śladowe ilości |
| Jęczmień | Może zawierać śladowe ilości |
| Jajo kurze | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Mleko | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Laktoza | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Skorupiaki | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Ryba | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Soja | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Orzechy laskowe | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy włoskie | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy nerkowca | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy pekan | Może zawierać śladowe ilości |
| Pistacje | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy makadamia | Może zawierać śladowe ilości |
| Dwutlenek siarki i siarczyn | Może zawierać śladowe ilości |
| Nasiona sezamu | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
Fitne kompleks składników odżywczych układ...
W magazynie
Kapsułki na stawy Fitne
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
Logona Fluid na długość i końcówki włosów...
W magazynie
Organiczny propolis w sprayu do ust Bakanasan
W magazynie
Wstępna obróbka ziemi mineralnej Logona
W magazynie
Salus Salusan Ortho Devil's Claw Gel - żel z...
W magazynie
Fitne Calcium Plus Kapsułki
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
Balsam do ust Sante Smooth Colour Kiss Tinted...
W magazynie
® hübner arthoro Glucosamine Multi Complex
W magazynie
Dezodorant w kremie Primavera Forest Walk
W magazynie
Naturalna guma do żucia Birkengold Dental Care...
W magazynie
Zestaw ekonomiczny do pielęgnacji włosów Dr...
W magazynie
Benecos Natural Basics Żel do mycia z aloesem
W magazynie
Benecos Natural Basics Szampon Wrażliwy
W magazynie
Weleda Sport & Muscle Regeneration Bath Arnica
W magazynie
Sante Moisture Fresh Krem nawilżający z...
W magazynie
hübner® Olej z nasion czarnuszki kompaktowy
W magazynie
Donath rokitnik z całych owoców + miód kwiatowy
W magazynie
"To moje absolutnie ulubione produkty w naszym asortymencie..."
Anja
Ekspert BioNaturel
Pharmos Natur SesamKraft Bio
W magazynie
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
W magazynie
hübner® Shilajit Kompakt
W magazynie
Dr Grandel Grandel Magnez do żucia 32 sztuki
W magazynie
Fitne kompleks składników odżywczych układ...
W magazynie