Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Wysyłka dzisiaj,
czas dostawy Ok. 1-3 dni roboczych
czas dostawy Ok. 1-3 dni roboczych
-32 Produkty muszą zostać ponownie zamówione. Czas dostawy ok. 5 Dni robocze
Zamówienie w ramach 4 Godziny oraz 3 minuty tego i innych produktów.
- Numer zamówienia: HU-3156
- Wolne pole tekstowe 1: 4010160001447
- Waga przesyłki: 0,56 kg
Anton Hübner GmbH & Co. KG Schloßstraße 11-17 79238 Ehrenkirchen info@huebner-vital.de
| Zawartość: | 450 ml |
| Wartość opałowa kj | 344,00 kj |
| Wartość opałowa kcal | 82,00 kcal |
| Węglowodany | 11,00 g |
| jego cukier | 11,00 g |
| Sól | 0,18 g |
| Miedź | 0.5 |
| Witamina C | 133.0 |
| Owies | Może zawierać śladowe ilości |
| Pszenica | Może zawierać śladowe ilości |
| Pszenica Khorasan | Może zawierać śladowe ilości |
| Orkisz | Może zawierać śladowe ilości |
| Jęczmień | Może zawierać śladowe ilości |
| Jajo kurze | Może zawierać śladowe ilości |
| Mleko | Może zawierać śladowe ilości |
| Laktoza | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Skorupiaki | Może zawierać śladowe ilości |
| Ryba | Może zawierać śladowe ilości |
| Soja | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy laskowe | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy włoskie | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy nerkowca | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy pekan | Może zawierać śladowe ilości |
| Pistacje | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy makadamia | Może zawierać śladowe ilości |
| Dwutlenek siarki i siarczyn | Może zawierać śladowe ilości |
| Nasiona sezamu | Może zawierać śladowe ilości |
ładna skóra Włosy Paznokcie Bezpośredni...
W magazynie
hübner® Skóra Włosy Paznokcie Direct Apricot
W magazynie
hübner® Skóra Włosy Paznokcie + Tkanka Łączna
W magazynie
Olej z czarnuszki BIO firmy Hübner
W magazynie
Bezpośrednie pałeczki witaminy B12 firmy Hübner
W magazynie
hübner® Olej z nasion czarnuszki kompaktowy
W magazynie
Kapsułki Raab Vitalfood Algae Oil Omega 3
W magazynie
Hübner Silicea Szampon regenerujący do włosów
W magazynie
Żel pod prysznic Sante Balance Organiczny aloes...
W magazynie
Weleda Cytrusowy krem do rąk i paznokci
W magazynie
Speick Natural Active Szampon Regeneracja i...
W magazynie
Madara TIME MIRACLE Botaniczne serum z retinolem
W magazynie
Salus Neuro Sleep Melatonin 2 tabletki fazowe
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
i+m Sun Protect Krem przeciwsłoneczny do twarzy...
W magazynie
Logona Odżywcza Roślinna Farba do Włosów w...
W magazynie
Hübner Evening Primrose Oil Compact 1000
W magazynie
"To moje absolutnie ulubione produkty w naszym asortymencie..."
Anja
Ekspert BioNaturel
Pharmos Natur SesamKraft Bio
W magazynie
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
W magazynie
hübner® Shilajit Kompakt
W magazynie
Dr Grandel Grandel Magnez do żucia 32 sztuki
W magazynie
Kapsułki alkaliczne Fitne
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych