Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Klaar voor onmiddellijke verzending, leveringstijd circa 1-3 werkdagen
-1 Artikelen moeten opnieuw worden besteld. Levertijd ca. 5 Werkdagen
niet disconteerbaar
- Productnr.: BG-43561
- Tekstveld 1 openen: 4019839881144
- Verzendgewicht: 0,1 kg
Raab Vitalfood GmbH Rudolf-Diesel-Str. 10 85296 Rohrbach an der Ilm info@raabvitalfood.de
| Eigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Certificering: | EU biologisch keurmerk, Duits biologisch staatszegel |
| Inhoud: | 75 ml, 140g, 140 g |
| Calorische waarde kj | 1169,00 kj |
| Calorische waarde kcal | 281,00 kcal |
| Vet | 3,90 g |
| Koolhydraten | 23,00 g |
| daarvan suiker | 7,30 g |
| Voedingsvezels | 41,00 g |
| Zout | 0,08 g |
| Foliumzuur | 515.0 |
| Haver | Kan sporen bevatten van |
| Tarwe | Kan sporen bevatten van |
| Khorasan tarwe | Kan sporen bevatten van |
| Spelt | Kan sporen bevatten van |
| Gerst | Kan sporen bevatten van |
| Kippenei | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Melk | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Lactose | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Schaaldieren | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Vis | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Soja | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Noten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Hazelnoten | Kan sporen bevatten van |
| Walnoten | Kan sporen bevatten van |
| Cashewnoten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Pecannoten | Kan sporen bevatten van |
| Pistaches | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Macadamianoten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Zwaveldioxide en sulfiet | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Sesamzaad | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Gist | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
Raab Vitalfood Gerstegras poeder blik biologisch
Op voorraad
Raab Vitalfood Spinazie Poeder 210g
Op voorraad
Raab Vitalfood Brandnetelpoeder blik biologisch
Op voorraad
DADO SENS SENSACEA GEZICHTSEMULSIE
Op voorraad
DADO SENS SENSACEA INTENSIEF SERUM
Op voorraad
DADO SENS SENSACEA REINIGINGSGEL
Op voorraad
Santaverde aloepur 100% puur aloë vera sap
Op voorraad
Sodasan universeel waspoeder
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Raab Vitalfood Creatine Poeder
Op voorraad
Schalk Mühle Eiwitpoeder Gerstegras rauw
Op voorraad
Benecos Douchegel 2in1 Zwitserse den
Op voorraad
Salus Alpenkraft® Bronchiale siroop
Op voorraad
DADO SENS SENSACEA EXTRA CARE gezichtsemulsie
Op voorraad
Michael Droste-Laux Alkalische edelsteenzeep...
Op voorraad
Dr Hauschka Kalmerende Dag Fluïde
Op voorraad
Raab Vitalfood Spirulina poeder blik
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Raab Vitalfood Kaneel Ceylon Capsules biologisch
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Heliotrop Actieve Hyaluron Multi Perform...
Op voorraad
Heliotrop Actieve Hyaluron Multi Perform Dagcrème
Op voorraad
Bergland Koninginnebrij ImmuunActief 800
Op voorraad
Bergland Bijenzalf Stick biologisch
Op voorraad
"Dit zijn mijn absolute favoriete producten in ons assortiment ..."
Anja
BioNaturel expert
Pharmos Natur SesamKraft Bio
Op voorraad
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
Op voorraad
Salus One Essence 75 Elements Fruity
Op voorraad
Alva acerola zuigtabletten puur natuurlijke...
Op voorraad
Dr. Grandel Grandelat drinkt magnesium
Op voorraad