Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Klaar voor onmiddellijke verzending, leveringstijd circa 1-3 werkdagen
-1 Artikelen moeten opnieuw worden besteld. Levertijd ca. 5 Werkdagen
- Productnr.: CAR-238-2475
- Tekstveld 1 openen: 4019839824752
- Verzendgewicht: 0,12 kg
Raab Vitalfood GmbH Rudolf-Diesel-Str. 10 85296 Rohrbach an der Ilm info@raabvitalfood.de
| Eigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Certificering: | Duits biologisch staatszegel, EU biologisch keurmerk |
| Inhoud: | 100 g |
| Calorische waarde kj | 1159,00 kj |
| Calorische waarde kcal | 277,00 kcal |
| Vet | 0,30 g |
| Koolhydraten | 46,90 g |
| daarvan suiker | 10,70 g |
| Voedingsvezels | 36,00 g |
| Zout | 0,20 g |
| Haver | Kan sporen bevatten van |
| Tarwe | Kan sporen bevatten van |
| Khorasan tarwe | Kan sporen bevatten van |
| Spelt | Kan sporen bevatten van |
| Gerst | Kan sporen bevatten van |
| granen met gluten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Kippenei | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Melk | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Lactose | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Schaaldieren | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Vis | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Soja | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Noten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Hazelnoten | Kan sporen bevatten van |
| Walnoten | Kan sporen bevatten van |
| Cashewnoten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Pecannoten | Kan sporen bevatten van |
| Pistaches | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Macadamianoten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Zwaveldioxide en sulfiet | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Sesamzaad | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Dille | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Venkel | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
Farfalla beschermt haar Forest Magic Foam Bath
Op voorraad
Khadi Lichaamsolie Heilig Lichaam Shatavari...
Op voorraad
Raab Vitalfood Gerstegras poeder blik biologisch
Op voorraad
Salus Aperino Kurkuma-gember aperitief
Op voorraad
Reliqt Naturals plantaardige haarkleuring...
Op voorraad
Farfalla Nutri Repair Shampoo Phyto Keratine
Op voorraad
WELEDA Rozemarijn Revitaliserende Conditioner
Op voorraad
WELEDA Rozemarijn verkwikkende shampoo
Op voorraad
Burts Bees Geavanceerde Handcrème Aloë
Op voorraad
Raab Vitalfood Multi Vitamine Plus Capsules 60...
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Burts Bees Ultimate Care Handcrème
Op voorraad
Radico Biologische Kruidenverzorgingspakketten...
Op voorraad
Sanatur Ashwagandha capsules BIO
Levering vrij van verzendingskosten!
Op voorraad
Niyok Citroengras & Gember Mondtrekkingsolie
Op voorraad
Saling Schapenmelk Zeep Hart Pasen
Op voorraad
Raab Vitalfood berkensuiker in blik
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
"Dit zijn mijn absolute favoriete producten in ons assortiment ..."
Anja
BioNaturel expert
Sanatura resistente dextrine
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Biologisch aronia sap 100% direct sap
Op voorraad