Priser inkl. momseksl. fragt
Klar til afsendelse idag
leverings tid ca. 1-3 hverdage
leverings tid ca. 1-3 hverdage
-5 Varer skal bestilles på ny. Leveringstid ca. 5 Arbejdsdage
- Ordrenummer: WE-005075CH
- Åben tekstfelt 1: 4001638590037
- Transportvægt: 0,43 kg
Havtornfrugtsaftdrik C-vitaminkilde til støtte for immunforsvaret - Støtter immunforsvaret - Modvirker træthed og udmattelse - Beskytter cellerne mod antioxidantstress C-vitamin bidrager til immunsystemets normale funktion. C-vitamin bidrager til at reducere træthed og udmattelse. C-vitamin hjælper med at beskytte cellerne mod oxidativ stress.
Weleda AG, Schwäbisch Gmünd Möhlerstraße 3-5 73525 Schwäbisch Gmünd dialog@weleda.de
| Ejendomme: | Vegansk, Vegetar |
| Certificering: | EU's økologiske segl |
| Indhold: | 200 ml |
Möhlerstraße 3-5
73525 Schwäbisch Gmünd
dialog@weleda.de
| Brændværdi kj | 304,00 kj |
| Brændværdi kcal | 73,00 kcal |
| Fedt | 3,90 g |
| Kulhydrater | 8,40 g |
| heraf sukker | 1,60 g |
| Kostfibre | 0,70 g |
| Salt | 0,05 g |
| C-vitamin | 160.0 |
| E-vitamin | 1.8 |
| Havre | Kan indeholde spor |
| Hvede | Kan indeholde spor |
| Hvede fra Khorasan | Kan indeholde spor |
| Spelt | Kan indeholde spor |
| Byg | Kan indeholde spor |
| Hønseæg | Kan indeholde spor |
| Mælk | Kan indeholde spor |
| Laktose | Kan indeholde spor |
| Krebsdyr | Kan indeholde spor |
| Fisk | Kan indeholde spor |
| Soja | Kan indeholde spor |
| Nødder | Kan indeholde spor |
| Hasselnødder | Kan indeholde spor |
| Valnødder | Kan indeholde spor |
| Cashewnødder | Kan indeholde spor |
| Pekannødder | Kan indeholde spor |
| Pistacienødder | Kan indeholde spor |
| Macadamia-nødder | Kan indeholde spor |
| Svovldioxid og sulfit | Kan indeholde spor |
| Sesamfrø | Kan indeholde spor |
Weleda opstrammende natpleje med granatæble og...
På lager
Dr. Hauschka Regenererende Intensiv Øjen Serum
Gratis forsendelse!
På lager
Dr. Hauschka Regenererende Intensiv Nat Serum
Gratis forsendelse!
På lager
ANNEMARIE BÖRLIND PRECISION & CARE MASCARA
På lager
Dr. Hauschka regenererende håndcreme
På lager
Dr. Hauschka Regenererende Dagcreme Intensiv
Gratis forsendelse!
På lager
Dr. Hauschka Revitaliserende maske
På lager
Dr. Hauschka regenererende dag- og natserum
Gratis forsendelse!
På lager
Sonett 2-faset ansigtsolie Sensitive
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
WELEDA Make-up Removal Cleansing Oil uden parfume
På lager
WELEDA My Sea Buckthorn Immune Drink
På lager
Himalaya Herbals COMPLETE CARE urtetandpasta...
På lager
Sonett desinfektion af overflader
På lager
Martina Gebhardt Hand & Nail Håndcreme
På lager
Golddachs barbersæbe i klassisk rejsestørrelse
På lager
NICAMA Citron-hårolie
På lager
NICAMA Sæbe Citron-Eukalyptus
På lager
"Dette er mine absolutte favoritprodukter i vores sortiment ..."
Anja
BioNaturel-ekspert
Hoyer Manuka honning MGO 400+
Gratis forsendelse!
På lager
Hübner ALOE VERA økologisk plantesaft
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
