včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-8 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 5 Pracovní dny
Objednávka v rámci 2 Hodiny a 52 minuty tento a další produkty.
- Článek č: HU-3229
- Volné textové pole 1: 4010160002734
- Přepravní hmotnost: 0,79 kg
Anton Hübner GmbH & Co. KG Schloßstraße 11-17 79238 Ehrenkirchen info@huebner-vital.de
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Obsah: | 600 g |
| Výhřevnost kj | 1519,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 358,00 kcal |
| Sacharidy | 78,00 g |
| z toho cukr | 78,00 g |
| Oves | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice Khorasan | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Špalda | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ječmen | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Vlašské ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Glutamát | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kvasinky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
hübner® Multi-Mineral Compact
Skladem
Pharmos Natur Zklidňující a regenerační elixír
Doprava zdarma v DE!
Skladem
Bioturm Ochrana pokožky Organické mléčné mazivo
Skladem
® hübner Fenyklové kapky s anýzem a kmínem
Skladem
Primavera Pleťové tonikum Ultra Hydrating
Skladem
Sanatur Kurkuma Plus Kapsle
Skladem
Salus Freetox 12 bylinný elixír Pampeliška Kopřiva
Skladem
Madara Infusion Vert Zpevňující antioxidační...
Skladem
Luvos hojivý jíl microfine
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Weleda Kids 2v1 Sprcha a šampon Zesty Lime
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
Skladem
Alkalické kapsle Fitne
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů