včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-6 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 5 Pracovní dny
- Článek č: LOG-52100
- Volné textové pole 1: 4260651310002
- Přepravní hmotnost: 0,06 kg
FITNE Health Care GmbH Am Schanzenberg 7 66117 Saarbrücken info@fitne.de
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Obsah: | 41 g |
| Výhřevnost kj | 663,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 158,00 kcal |
| Tuk | 1,90 g |
| Sacharidy | 25,00 g |
| z toho cukr | 0,30 g |
| Oves | Může obsahovat stopy |
| Pšenice | Může obsahovat stopy |
| Pšenice Khorasan | Může obsahovat stopy |
| Špalda | Může obsahovat stopy |
| Ječmen | Může obsahovat stopy |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Může obsahovat stopy |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Může obsahovat stopy |
| Vlašské ořechy | Může obsahovat stopy |
| Kešu ořechy | Může obsahovat stopy |
| Pekanové ořechy | Může obsahovat stopy |
| Pistácie | Může obsahovat stopy |
| Makadamové ořechy | Může obsahovat stopy |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Může obsahovat stopy |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
Fitne kloubní kapsle
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Sonett tekutý prací prostředek levandule
Skladem
Logona Délka a špička Fluid Organic Argan Oil
Skladem
Bakanasan organický propolisový ústní sprej
Skladem
Salus Salusan Ortho Devil's Claw Gel
Skladem
Fitne Calcium Plus kapsle
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Dr. Hauschka sada péče o vlasy Economy
Skladem
Benecos Natural Basics Mycí gel Aloe Vera
Skladem
Benecos Natural Basics šampon Sensitive
Skladem
Weleda Sport & Muscle Regeneration Bath Arnica
Skladem
Sante Moisture Svěží hydratační krém Hyaluron,...
Skladem
Donath rakytníkový med + květový med z celých...
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
Skladem