Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Wysyłka dzisiaj,
czas dostawy Ok. 1-3 dni roboczych
czas dostawy Ok. 1-3 dni roboczych
-4 Produkty muszą zostać ponownie zamówione. Czas dostawy ok. 5 Dni robocze
- Numer zamówienia: PU-3057013
- Wolne pole tekstowe 1: 4004148321214
- Waga przesyłki: 0,6 kg
Salus Group Bahnhofstr. 24 83052 Bruckmühl info@salus.de
| Właściwości: | Wegański, Wegetariańskie |
| Certyfikacja: | Niemiecka państwowa pieczęć ekologiczna, Pieczęć ekologiczna UE |
| Zawartość: | 250 ml |
| Wartość opałowa kj | 296,00 kj |
| Wartość opałowa kcal | 70,00 kcal |
| Tłuszcz | 0,50 g |
| Węglowodany | 17,00 g |
| jego cukier | 15,00 g |
| Sól | 0,05 g |
| Owies | Może zawierać śladowe ilości |
| Pszenica | Może zawierać śladowe ilości |
| Pszenica Khorasan | Może zawierać śladowe ilości |
| Orkisz | Może zawierać śladowe ilości |
| Jęczmień | Może zawierać śladowe ilości |
| Jajo kurze | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Mleko | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Laktoza | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Skorupiaki | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Ryba | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Soja | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Orzechy | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Orzechy laskowe | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy włoskie | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy nerkowca | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy pekan | Może zawierać śladowe ilości |
| Pistacje | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy makadamia | Może zawierać śladowe ilości |
| Dwutlenek siarki i siarczyn | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Nasiona sezamu | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Drożdże | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
Dr Niedermaier Regulatpro® ArthroVital
W magazynie
ANNEMARIE BÖRLIND MISCHHAUT Matujący fluid na...
W magazynie
Salus Floradix żelazo dla dzieci
W magazynie
Ziołowa farba do włosów Khadi popielaty brąz
W magazynie
Lavera TIGHTENING EYE CARE 3-krotny hialuron i...
W magazynie
Lavera HYDRATING SERUM 3-krotny hialuron i...
W magazynie
Różane mleczko dezodorujące Dr Hauschka
W magazynie
ANNEMARIE BÖRLIND ROSENTAU Ochronny balsam do...
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
® Dr Niedermaier Rechtsregulat Organic
W magazynie
Ziołowa farba do włosów Khadi ciemny blond
W magazynie
Mydło solankowe Nelumbo Cosmetics Lemon
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
Dr Hauschka Brow and Lash Gel 00 półprzezroczysty
W magazynie
"To moje absolutnie ulubione produkty w naszym asortymencie..."
Anja
Ekspert BioNaturel
Pharmos Natur SesamKraft Bio
W magazynie
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
W magazynie
hübner® Shilajit Kompakt
W magazynie
Dr Grandel Grandel Magnez do żucia 32 sztuki
W magazynie
Kapsułki alkaliczne Fitne
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
GSE Organic Spirulina Pure Powder (organiczna...
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych