Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
- Numer zamówienia: CAR-238-2430
- Wolne pole tekstowe 1: 4019839824301
- Waga przesyłki: 0,22 kg
Raab Vitalfood GmbH Rudolf-Diesel-Str. 10 85296 Rohrbach an der Ilm info@raabvitalfood.de
| Właściwości: | Wegański, Wegetariańskie |
| Certyfikacja: | Niemiecka państwowa pieczęć ekologiczna, Pieczęć ekologiczna UE |
| Zawartość: | 200 g |
| Wartość opałowa kj | 1283,00 kj |
| Wartość opałowa kcal | 309,00 kcal |
| Tłuszcz | 7,90 g |
| Węglowodany | 5,10 g |
| jego cukier | 2,50 g |
| Błonnik pokarmowy | 39,00 g |
| Sól | 0,08 g |
| Owies | Może zawierać śladowe ilości |
| Pszenica | Może zawierać śladowe ilości |
| Pszenica Khorasan | Może zawierać śladowe ilości |
| Orkisz | Może zawierać śladowe ilości |
| Jęczmień | Może zawierać śladowe ilości |
| Jajo kurze | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Mleko | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Laktoza | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Skorupiaki | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Ryba | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Soja | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Orzechy | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Orzechy laskowe | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy włoskie | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy nerkowca | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Orzechy pekan | Może zawierać śladowe ilości |
| Pistacje | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Orzechy makadamia | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Dwutlenek siarki i siarczyn | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
| Nasiona sezamu | Nie (bez analizy, nieuwzględnione w recepturze i/lub produkcji, śladowe ilości mało prawdopodobne) |
Weleda Refresh Cytrusowy prysznic odświeżający
W magazynie
WELEDA HydraShine Szampon nawilżający Len Alpejski
W magazynie
WELEDA HydraShine Odżywka z alpejskim...
W magazynie
WELEDA Glow Perfecting Serum Booster Drops -...
W magazynie
WELEDA Inspire Krem pod prysznic Granat
W magazynie
Żel pod prysznic WELEDA Mandarino di Capri
W magazynie
WELEDA Calendula Krem ochronny na rany...
W magazynie
Dr Hauschka Regenerujące intensywne serum pod oczy
Bez kosztów wysyłki!
W magazynie
naildoc RAPID NAGELPILZ TREATMENT GEL
W magazynie
Weleda NATURWEISHEIT Moje włosy, rzęsy i paznokcie
W magazynie
Krem ochronny na rany z nagietkiem Weleda
W magazynie
Aktywny żel pod prysznic dla mężczyzn Weleda
W magazynie
Paleta do brwi i oczu Dr Hauschka 01 stone
W magazynie
Dr Hauschka Puder sypki 00 półprzezroczysty 12 g
W magazynie
Dr Hauschka Regenerujący krem na dzień
Bez kosztów wysyłki!
W magazynie
Dr Hauschka Regenerujące serum na dzień i na noc
Bez kosztów wysyłki!
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
Farfalla Aloe Vera Firming Deluxe Regenerujący...
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
Wkładki higieniczne Natracare Curved
W magazynie
Khadi After Colour Conditioner Color Finish
W magazynie
"To moje absolutnie ulubione produkty w naszym asortymencie..."
Anja
Ekspert BioNaturel
Pharmos Natur SesamKraft Bio
W magazynie
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
W magazynie
hübner® Shilajit Kompakt
W magazynie
Dr Grandel Grandel Magnez do żucia 32 sztuki
W magazynie
Dr Grandel Grandelat pije magnez
W magazynie
Fitne kompleks składników odżywczych układ...
W magazynie
Kapsułki alkaliczne Fitne
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
GSE Organic Spirulina Pure Powder (organiczna...
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
Spirulina organiczna w tabletkach GSE
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych