Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
Wysyłka dzisiaj,
czas dostawy Ok. 1-3 dni roboczych
czas dostawy Ok. 1-3 dni roboczych
-3 Produkty muszą zostać ponownie zamówione. Czas dostawy ok. 2 Dni robocze
- Numer zamówienia: BG-719523
- Wolne pole tekstowe 1: 4005394201480
- Waga przesyłki: 0,31 kg
Biovegan-Allee 1
DE-56579 Bonefeld
service@purya.de
| Właściwości: | Wegański, Wegetariańskie |
| Certyfikacja: | Pieczęć ekologiczna UE |
| Zawartość: | 30g, 300 g, 300g |
Biovegan-Allee 1
DE-56579 Bonefeld
service@purya.de
| Wartość opałowa kj | 1657,00 kj |
| Wartość opałowa kcal | 396,00 kcal |
| Tłuszcz | 7,70 g |
| Węglowodany | 15,00 g |
| jego cukier | 11,00 g |
| Błonnik pokarmowy | 7,80 g |
| Sól | 1,00 g |
| Magnez | 218.8 |
| Witamina C | 93.5 |
| Owies | Nein (ohne Analyse, nicht in Rezeptur und/oder Produktion enthalten, Spuren unwahrscheinlich) |
| Pszenica | Nein (ohne Analyse, nicht in Rezeptur und/oder Produktion enthalten, Spuren unwahrscheinlich) |
| Pszenica Khorasan | Nein (ohne Analyse, nicht in Rezeptur und/oder Produktion enthalten, Spuren unwahrscheinlich) |
| Orkisz | Nein (ohne Analyse, nicht in Rezeptur und/oder Produktion enthalten, Spuren unwahrscheinlich) |
| Jęczmień | Nein (ohne Analyse, nicht in Rezeptur und/oder Produktion enthalten, Spuren unwahrscheinlich) |
| zboża zawierające gluten | Nein (ohne Analyse, nicht in Rezeptur und/oder Produktion enthalten, Spuren unwahrscheinlich) |
| Mleko | Nein (ohne Analyse, nicht in Rezeptur und/oder Produktion enthalten, Spuren unwahrscheinlich) |
| Laktoza | Nein (ohne Analyse, nicht in Rezeptur und/oder Produktion enthalten, Spuren unwahrscheinlich) |
| Skorupiaki | Nein (ohne Analyse, nicht in Rezeptur und/oder Produktion enthalten, Spuren unwahrscheinlich) |
| Soja | Nein (ohne Analyse, nicht in Rezeptur und/oder Produktion enthalten, Spuren unwahrscheinlich) |
| Orzechy | Kann in Spuren enthalten sein |
| Orzechy laskowe | Kann in Spuren enthalten sein |
| Orzechy włoskie | Kann in Spuren enthalten sein |
| Orzechy nerkowca | Kann in Spuren enthalten sein |
| Orzechy pekan | Kann in Spuren enthalten sein |
| Pistacje | Kann in Spuren enthalten sein |
| Orzechy makadamia | Kann in Spuren enthalten sein |
| Dwutlenek siarki i siarczyn | Nein (ohne Analyse, nicht in Rezeptur und/oder Produktion enthalten, Spuren unwahrscheinlich) |
| Nasiona sezamu | Nein (ohne Analyse, nicht in Rezeptur und/oder Produktion enthalten, Spuren unwahrscheinlich) |
Ziołowa pasta do zębów Aperion Auromère w...
W magazynie
Casida BIO olej rycynowy tłoczony na zimno...
W magazynie
Białko w proszku z prażonych pestek dyni Schalk...
W magazynie
Szampon z dziką różą Urtekram
W magazynie
Salus Valerian krople Nalewka walerianowa
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
Mydło do mycia włosów z wielbłądziego mleka Almara
W magazynie
Krem nawilżający CMD Sandorini
W magazynie
Ziołowy olejek do ust Apeiron Auromere
W magazynie
"To moje absolutnie ulubione produkty w naszym asortymencie..."
Anja
Ekspert BioNaturel
Świąteczne pudełko Biokreis
W magazynie
Herbata brzozowa z trawą jęczmienną Salus...
W magazynie
Heirler frema Reform odtłuszczone mleko w proszku
W magazynie
Hoyer Miód Manuka MGO 400+
Bez kosztów wysyłki!
W magazynie
