Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
- Numer zamówienia: HU-3131
- Wolne pole tekstowe 1: 4010160002673
- Waga przesyłki: 0,28 kg
Anton Hübner GmbH & Co. KG Schloßstraße 11-17 79238 Ehrenkirchen info@huebner-vital.de
| Właściwości: | Wegański, Surowa żywność, Wegetariańskie |
| Certyfikacja: | Pieczęć ekologiczna UE |
| Zawartość: | 222 g |
| Wartość opałowa kj | 1166,00 kj |
| Wartość opałowa kcal | 278,00 kcal |
| Tłuszcz | 0,50 g |
| Węglowodany | 50,00 g |
| jego cukier | 23,00 g |
| Białko | 2,80 g |
| Sól | 0,01 g |
| Witamina C | 810.0 |
| Owies | Może zawierać śladowe ilości |
| Pszenica | Może zawierać śladowe ilości |
| Pszenica Khorasan | Może zawierać śladowe ilości |
| Orkisz | Może zawierać śladowe ilości |
| Jęczmień | Może zawierać śladowe ilości |
| Jajo kurze | Może zawierać śladowe ilości |
| Mleko | Może zawierać śladowe ilości |
| Laktoza | Może zawierać śladowe ilości |
| Skorupiaki | Może zawierać śladowe ilości |
| Ryba | Może zawierać śladowe ilości |
| Soja | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy laskowe | Może zawierać śladowe ilości |
| Orzechy nerkowca | Może zawierać śladowe ilości |
| Dwutlenek siarki i siarczyn | Może zawierać śladowe ilości |
| Nasiona sezamu | Może zawierać śladowe ilości |
Raab Vitalfood Rosehip Kapsułki Puszka
W magazynie
Salus Salusan Ortho Organiczny tonik z dzikiej...
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
Sok z owoców granatu Schoenenberger
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
Raab Vitalfood czysty elektrolit w proszku
W magazynie
hübner® Skóra Włosy Paznokcie Direct Apricot
W magazynie
Pharmos Natur Avellana Oil Serum
Bez kosztów wysyłki!
W magazynie
Lavera FRESH CARE SOAP Organiczna limonka i...
W magazynie
Szampon do włosów i ciała Sanoll Morion
W magazynie
Żel krzemowy Hübner silicea
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
Intensywna odżywka do włosów Sanoll
W magazynie
Bioturm szampon ochronny do suchej skóry głowy
W magazynie
WELEDA Wygładzająca pielęgnacja na noc Dzika...
W magazynie
WELEDA Ujędrniająca pielęgnacja na dzień...
W magazynie
WELEDA Ujędrniająca pielęgnacja na noc Błękitna...
W magazynie
WELEDA Przeciwzmarszczkowa pielęgnacja oczu i...
W magazynie
® hübner arthoro Glucosamine Multi Complex
W magazynie
Organic Flowers Toner Deep Rich
Bez kosztów wysyłki!
W magazynie
Dezodorant w kremie Primavera Feelings of...
W magazynie
doc nature's Arnica Roll-On
W magazynie
"To moje absolutnie ulubione produkty w naszym asortymencie..."
Anja
Ekspert BioNaturel
Pharmos Natur SesamKraft Bio
W magazynie
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
W magazynie
hübner® Shilajit Kompakt
W magazynie
Dr Grandel Grandel Magnez do żucia 32 sztuki
W magazynie
Kapsułki alkaliczne Fitne
gotowe do wysyłki w ciągu 1-3 dni roboczych
