Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Klaar voor onmiddellijke verzending, leveringstijd circa 1-3 werkdagen
-5 Artikelen moeten opnieuw worden besteld. Levertijd ca. 5 Werkdagen
Bestel binnen 3 Uren en 37 minuten deze en andere producten.
- Productnr.: WE-005075CH
- Tekstveld 1 openen: 4001638590037
- Verzendgewicht: 0,43 kg
Duindoorn vruchtensap drink Vitamine C bron, ter ondersteuning van de immuunafweer - Ondersteunt de immuunafweer - Tegen vermoeidheid en moeheid - Beschermt de cellen tegen antioxidant stress Vitamine C draagt bij aan de normale werking van het immuunsysteem. Vitamine C draagt bij tot de vermindering van vermoeidheid en moeheid. Vitamine C helpt de cellen te beschermen tegen oxidatieve stress.
Weleda AG, Schwäbisch Gmünd Möhlerstraße 3-5 73525 Schwäbisch Gmünd dialog@weleda.de
| Eigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Certificering: | EU biologisch keurmerk |
| Inhoud: | 200 ml |
Möhlerstraße 3-5
73525 Schwäbisch Gmünd
dialog@weleda.de
| Calorische waarde kj | 304,00 kj |
| Calorische waarde kcal | 73,00 kcal |
| Vet | 3,90 g |
| Koolhydraten | 8,40 g |
| daarvan suiker | 1,60 g |
| Voedingsvezels | 0,70 g |
| Zout | 0,05 g |
| Vitamine C | 160.0 |
| Vitamine E | 1.8 |
| Haver | Kan sporen bevatten |
| Tarwe | Kan sporen bevatten |
| Khorasan tarwe | Kan sporen bevatten |
| Spelt | Kan sporen bevatten |
| Gerst | Kan sporen bevatten |
| Kippenei | Kan sporen bevatten |
| Melk | Kan sporen bevatten |
| Lactose | Kan sporen bevatten |
| Schaaldieren | Kan sporen bevatten |
| Vis | Kan sporen bevatten |
| Soja | Kan sporen bevatten |
| Noten | Kan sporen bevatten |
| Hazelnoten | Kan sporen bevatten |
| Walnoten | Kan sporen bevatten |
| Cashewnoten | Kan sporen bevatten |
| Pecannoten | Kan sporen bevatten |
| Pistaches | Kan sporen bevatten |
| Macadamianoten | Kan sporen bevatten |
| Zwaveldioxide en sulfiet | Kan sporen bevatten |
| Sesamzaad | Kan sporen bevatten |
Weleda Verstevigende Nachtverzorging...
Op voorraad
WELEDA Gevoelige Reinigingsmelk Amandel
Op voorraad
Dr Hauschka Regenererend Intensief Oogserum
Levering vrij van verzendingskosten!
Op voorraad
Dr Hauschka Regenererend Intensief Nachtserum
Levering vrij van verzendingskosten!
Op voorraad
ANNEMARIE BÖRLIND PRECISION & CARE MASCARA
Op voorraad
Dr Hauschka Regenererende Handcrème
Op voorraad
Dr Hauschka Neem Nagelolie Stick
Op voorraad
Dr Hauschka Regenererende Dagcrème Intensief
Levering vrij van verzendingskosten!
Op voorraad
Dr. Hauschka revitaliserend masker
Op voorraad
Dr Hauschka Regenererend Dag- en Nachtserum
Levering vrij van verzendingskosten!
Op voorraad
Sonett 2-Fasen Gezichtsolie Gevoelig
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Golddachs scheerzeep cederhout in aluminium...
Op voorraad
WELEDA Make-up verwijderende reinigingsolie...
Op voorraad
WELEDA Mijn Duindoorn Immuun Drink
Op voorraad
Lavera HYALURON VLOEIBARE VLOEISTOF
Op voorraad
Himalaya Herbals COMPLETE CARE tandpasta...
Op voorraad
Weleda massageolie met arnica
Op voorraad
Sonett oppervlaktedesinfectie
Op voorraad
Martina Gebhardt Hand & Nagel Handcrème
Op voorraad
Apeiron Auromère Tandvleesverzorging
Op voorraad
Golddachs Scheerzeep Klassiek Reisformaat
Op voorraad
NICAMA Citroen Haarolie
Op voorraad
NICAMA Zeep Citroen-Eucalyptus
Op voorraad
"Dit zijn mijn absolute favoriete producten in ons assortiment ..."
Anja
BioNaturel expert
Zonnebloem Family Zonnebloemhak biologisch puur
Op voorraad
Hoyer Manuka honing MGO 400+
Levering vrij van verzendingskosten!
Op voorraad
Hübner ALOE VERA biologisch plantensap
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
