Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Klaar voor onmiddellijke verzending, leveringstijd circa 1-3 werkdagen
-5 Artikelen moeten opnieuw worden besteld. Levertijd ca. 5 Werkdagen
Bestel binnen 8 Uren en 3 minuten deze en andere producten.
- Productnr.: BG-43579
- Tekstveld 1 openen: 4019839835321
- Verzendgewicht: 0,75 kg
Raab Vitalfood GmbH Rudolf-Diesel-Str. 10 85296 Rohrbach an der Ilm info@raabvitalfood.de
| Eigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Inhoud: | 750g, 750 g, 300g |
| Calorische waarde kj | 1000,00 kj |
| Calorische waarde kcal | 240,00 kcal |
| Koolhydraten | 100,00 g |
| daarvan suiker | 0,20 g |
| Zout | 0,01 g |
| Haver | Kan sporen bevatten van |
| Tarwe | Kan sporen bevatten van |
| Khorasan tarwe | Kan sporen bevatten van |
| Spelt | Kan sporen bevatten van |
| Gerst | Kan sporen bevatten van |
| Kippenei | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Melk | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Lactose | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Schaaldieren | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Vis | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Soja | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Noten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Hazelnoten | Kan sporen bevatten van |
| Walnoten | Kan sporen bevatten van |
| Cashewnoten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Pecannoten | Kan sporen bevatten van |
| Pistaches | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Macadamianoten | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Zwaveldioxide en sulfiet | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
| Sesamzaad | Nee (zonder analyse, niet opgenomen in recept en/of productie, sporen onwaarschijnlijk) |
Logona Diepreinigend Micellair Water...
Op voorraad
Alva Duindoorn hydraterende crème
Op voorraad
Schoenenberger granaatappel-moeder sap
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Alva acerola zuigtabletten puur natuurlijke...
Op voorraad
Birkengold natuurlijke kauwgom spearmint
Op voorraad
Raab Vitalfood Glucosamine Capsules veganistisch
Op voorraad
Schoenenberger Selderijsap
Op voorraad
Birkengold tandpoeder muntglas
Op voorraad
Raab Vitalfood Gember Capsules biologisch
Op voorraad
Raab Vitalfood Algenolie Omega 3 Capsules
Op voorraad
Salus Vitamine D3 1000 veganistische...
Op voorraad
Lavera FRUITY CARE ZEE Organic Goji & Organic Acai
Op voorraad
Khadi wonder haar tonic
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Birkengold tandpoeder munt navulzakje
Op voorraad
Zonnebloem Family Zonnebloemhak biologisch puur
Op voorraad
Madara SOS Hydra Intense Rozengel
Op voorraad
Salus Aperino Kurkuma-gember aperitief
Op voorraad
Niyok tandpasta pepermunt & citroen zonder...
Op voorraad
Ben & Anna Tandpasta Zwart met actieve kool
Op voorraad
"Dit zijn mijn absolute favoriete producten in ons assortiment ..."
Anja
BioNaturel expert
Raab Vitalfood baobab poeder
Op voorraad
Zonnebloem Family Zonnebloemhak biologisch puur
Op voorraad
Hoyer Manuka honing MGO 400+
Levering vrij van verzendingskosten!
Op voorraad