Priser inkl. momseksl. fragt
Klar til afsendelse idag
leverings tid ca. 1-3 hverdage
leverings tid ca. 1-3 hverdage
-4 Varer skal bestilles på ny. Leveringstid ca. 5 Arbejdsdage
Bestilling inden for 34 Minutter dette og andre produkter.
- Ordrenummer: 238-9279
- Åben tekstfelt 1: 4019839892799
- Transportvægt: 0,46 kg
Raab Vitalfood GmbH Rudolf-Diesel-Str. 10 85296 Rohrbach an der Ilm info@raabvitalfood.de
| Ejendomme: | Vegansk, Vegetar |
| Certificering: | Tysk statsligt økologisk segl, EU's økologiske segl |
| Indhold: | 400 g |
| Brændværdi kj | 1661,00 kj |
| Brændværdi kcal | 394,00 kcal |
| Fedt | 7,60 g |
| Kulhydrater | 17,00 g |
| heraf sukker | 15,00 g |
| Salt | 0,41 g |
| Havre | Nej (uden analyse, indgår ikke i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Hvede | Nej (uden analyse, indgår ikke i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Hvede fra Khorasan | Nej (uden analyse, indgår ikke i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Spelt | Nej (uden analyse, indgår ikke i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Byg | Nej (uden analyse, indgår ikke i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Hønseæg | Nej (uden analyse, indgår ikke i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Mælk | Nej (uden analyse, indgår ikke i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Laktose | Nej (uden analyse, indgår ikke i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Krebsdyr | Nej (uden analyse, indgår ikke i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Fisk | Nej (uden analyse, indgår ikke i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Soja | Nej (uden analyse, indgår ikke i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Nødder | Nej (uden analyse, indgår ikke i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Hasselnødder | Nej (uden analyse, indgår ikke i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Valnødder | Nej (uden analyse, indgår ikke i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Cashewnødder | Nej (uden analyse, indgår ikke i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Pekannødder | Nej (uden analyse, indgår ikke i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Pistacienødder | Nej (uden analyse, indgår ikke i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Macadamia-nødder | Nej (uden analyse, indgår ikke i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Svovldioxid og sulfit | Nej (uden analyse, indgår ikke i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Sesamfrø | Nej (uden analyse, indgår ikke i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
Raab Vitalfood Protein Shake Pure Plus Pulver
På lager
WELEDA Anti-Wrinkle Eye & Lip Care Blå ensian...
På lager
Schalk Mühle Proteinpulver Multi Berries
På lager
Primavera Feelings of Happiness brusebalsam
På lager
Primavera Feelings of Happiness bodylotion
På lager
Lavera Vitalising Care Shower
På lager
Raab Vitalfood Protein Shake Chokoladepulver
På lager
Provida Orange & Lemon Shower Gel
På lager
Raab Vitalfood Protein 78 Pure
På lager
Sante Happiness Body Lotion Økologisk Appelsin...
På lager
Sante Happiness Shower Gel Økologisk appelsin &...
På lager
CMD Neutral Shampoo & Shower Gel
På lager
CMD Neutral Body Lotion
På lager
Raab Vitalfood Birkesukker Premium
På lager
Benecos naturlig lipgloss
På lager
Raab Vitalfood Baobab-pulver
På lager
Auro Nature påskeæg farver
På lager
"Dette er mine absolutte favoritprodukter i vores sortiment ..."
Anja
BioNaturel-ekspert
Sanatura Resistent Dextrin
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Raab Vitalfood Stevia Fluid sødestof til bordbrug
På lager
Raab Vitalfood Baobab-pulver
På lager
Raab Vitalfood Birkesukker Premium
På lager