Priser inkl. momseksl. fragt
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
- Ordrenummer: CAR-238-8043
- Åben tekstfelt 1: 4019839880437
- Transportvægt: 1,48 kg
Raab Vitalfood GmbH Rudolf-Diesel-Str. 10 85296 Rohrbach an der Ilm info@raabvitalfood.de
| Ejendomme: | Vegansk, Vegetar |
| Certificering: | EU's økologiske segl, Tysk statsligt økologisk segl |
| Indhold: | 500 ml, 500 ml, 1 liter |
| Brændværdi kj | 15,00 kj |
| Brændværdi kcal | 4,00 kcal |
| Fedt | 0,50 g |
| Kulhydrater | 0,50 g |
| heraf sukker | 0,50 g |
| Salt | 0,03 g |
| Havre | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Hvede | Kan indeholde spor |
| Hvede fra Khorasan | Kan indeholde spor |
| Spelt | Kan indeholde spor |
| Byg | Kan indeholde spor |
| Hønseæg | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Mælk | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Laktose | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Krebsdyr | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Fisk | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Soja | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Nødder | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Hasselnødder | Kan indeholde spor |
| Valnødder | Kan indeholde spor |
| Cashewnødder | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Pekannødder | Kan indeholde spor |
| Pistacienødder | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Macadamia-nødder | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Svovldioxid og sulfit | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Sesamfrø | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
Santaverde aloepur 100% ren aloe vera-juice
På lager
Dr. Hauschka MED Ice Plant Ansigtscreme
På lager
Lavera Men sensitive After Shave Balm
På lager
Suntribe solcreme
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Primavera Helt afslappet duftblanding
På lager
CMD Rosé eksklusiv fugtighedscreme
På lager
CMD vaskegel med tetræolie
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Lavera Complete Care fluorfri tandpasta
På lager
"Dette er mine absolutte favoritprodukter i vores sortiment ..."
Anja
BioNaturel-ekspert
Sanatura Resistent Dextrin
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Apeiron Vitalising Rose Fluid
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Raab Vitalfood Elektrolyte Energy Pulver
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
PURYA High Protein Shake Kakao 4K
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
PURYA High Protein Shake Vanille
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
PURYA High Protein Shake Berry 5K
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
PURYA High Protein Shake Pure 4K
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Apeiron Amla sæbe med vegetabilsk olie
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Burts Bees Baby Bee Boblebad
På lager
Dr. Grandel Grandelat drikker magnesium
På lager
Korres Aloe & Dittany balsam til normalt hår
På lager
Kost Kamm babybørste
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage