Priser inkl. momseksl. fragt
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
- Ordrenummer: HU-3131
- Åben tekstfelt 1: 4010160002673
- Transportvægt: 0,28 kg
Anton Hübner GmbH & Co. KG Schloßstraße 11-17 79238 Ehrenkirchen info@huebner-vital.de
| Ejendomme: | Vegansk, Rå mad, Vegetar |
| Certificering: | EU's økologiske segl |
| Indhold: | 222 g |
| Brændværdi kj | 1166,00 kj |
| Brændværdi kcal | 278,00 kcal |
| Fedt | 0,50 g |
| Kulhydrater | 50,00 g |
| heraf sukker | 23,00 g |
| Protein | 2,80 g |
| Salt | 0,01 g |
| C-vitamin | 810.0 |
| Havre | Kan indeholde spor |
| Hvede | Kan indeholde spor |
| Hvede fra Khorasan | Kan indeholde spor |
| Spelt | Kan indeholde spor |
| Byg | Kan indeholde spor |
| Hønseæg | Kan indeholde spor |
| Mælk | Kan indeholde spor |
| Laktose | Kan indeholde spor |
| Krebsdyr | Kan indeholde spor |
| Fisk | Kan indeholde spor |
| Soja | Kan indeholde spor |
| Nødder | Kan indeholde spor |
| Hasselnødder | Kan indeholde spor |
| Cashewnødder | Kan indeholde spor |
| Svovldioxid og sulfit | Kan indeholde spor |
| Sesamfrø | Kan indeholde spor |
Salus Salusan Ortho økologisk hyben tonic
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Schoenenberger granatæble moderjuice
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
hübner® Hud Hår Negle Direkte Abrikos
På lager
Pharmos Natur Avellana Oil Serum
Gratis forsendelse!
På lager
Lavera FRESH CARE SOAP Organisk lime og...
På lager
Sanoll Morion hår- og kropsshampoo
På lager
Hübner silicea silicium gel
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Sonett flydende vaskemiddel lavendel
På lager
Sanoll Hair Intensive Conditioner
På lager
Almawin rengøringsmiddel til badeværelset
På lager
Sanoll Tørshampoo Brændenælde-Tinurt
På lager
Bioturm hudbeskyttende shampoo til tør hovedbund
På lager
WELEDA Smoothing Night Care Vild rose & hvid te
På lager
WELEDA Firming Day Care Blå Ensian & Edelweiss
På lager
WELEDA Firming Night Care Blå Ensian & Edelweiss
På lager
WELEDA Anti-Wrinkle Eye & Lip Care Blå ensian...
På lager
Organic Flowers Toner Deep Rich
Gratis forsendelse!
På lager
Primavera Feelings of Happiness deodorantcreme
På lager
hübner® Mave-tarmkanalen Direkte
På lager
doc nature's Arnica Roll-On
På lager
"Dette er mine absolutte favoritprodukter i vores sortiment ..."
Anja
BioNaturel-ekspert
Pharmos Natur SesamKraft Bio
På lager
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
På lager
Alva acerola sugetabletter ren naturlig C-vitamin
På lager
Dr. Grandel Grandel Magnesium tyggetablet 32 stk
På lager
Fitne alkaliske kapsler
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
