Priser inkl. momseksl. fragt
Klar til afsendelse idag
leverings tid ca. 1-3 hverdage
leverings tid ca. 1-3 hverdage
-6 Varer skal bestilles på ny. Leveringstid ca. 5 Arbejdsdage
- Ordrenummer: LOG-52100
- Åben tekstfelt 1: 4260651310002
- Transportvægt: 0,06 kg
FITNE Health Care GmbH Am Schanzenberg 7 66117 Saarbrücken info@fitne.de
| Ejendomme: | Vegansk, Vegetar |
| Indhold: | 41 g |
| Brændværdi kj | 663,00 kj |
| Brændværdi kcal | 158,00 kcal |
| Fedt | 1,90 g |
| Kulhydrater | 25,00 g |
| heraf sukker | 0,30 g |
| Havre | Kan indeholde spor |
| Hvede | Kan indeholde spor |
| Hvede fra Khorasan | Kan indeholde spor |
| Spelt | Kan indeholde spor |
| Byg | Kan indeholde spor |
| Hønseæg | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Mælk | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Laktose | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Krebsdyr | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Fisk | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Soja | Kan indeholde spor |
| Nødder | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Hasselnødder | Kan indeholde spor |
| Valnødder | Kan indeholde spor |
| Cashewnødder | Kan indeholde spor |
| Pekannødder | Kan indeholde spor |
| Pistacienødder | Kan indeholde spor |
| Macadamia-nødder | Kan indeholde spor |
| Svovldioxid og sulfit | Kan indeholde spor |
| Sesamfrø | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
Fitne ledkapsler
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Sonett flydende vaskemiddel lavendel
På lager
Logona Length and Tip Fluid Økologisk arganolie
På lager
Bakanasan økologisk propolis mundspray
På lager
Logona forbehandling med mineralsk jord
På lager
Salus Salusan Ortho Devil's Claw Gel
På lager
Fitne Calcium Plus-kapsler
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Primavera Forest Walk deodorantcreme
På lager
Dr. Hauschka Hårpleje Økonomisæt
På lager
Benecos Natural Basics Vaskegel Aloe Vera
På lager
Benecos Natural Basics Shampoo Sensitive
På lager
Weleda Sport & Muscle Regeneration Bad Arnica
På lager
Sante Moisture Fresh Fugtighedscreme Hyaluron,...
På lager
Donath helfrugt havtorn + blomsterhonning
På lager
"Dette er mine absolutte favoritprodukter i vores sortiment ..."
Anja
BioNaturel-ekspert
Pharmos Natur SesamKraft Bio
På lager
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
På lager
Salus One Essence 75 Elements Fruity
På lager
Alva acerola sugetabletter ren naturlig C-vitamin
På lager
Dr. Grandel Grandel Magnesium tyggetablet 32 stk
På lager
Dr. Grandel Grandelat drikker magnesium
På lager