Priser inkl. momseksl. fragt
Levering tid ca. 5 arbejdsdage
- Ordrenummer: 41695
- Åben tekstfelt 1: 4260651310927
- Transportvægt: 0,04 kg
FITNE Health Care GmbH Am Schanzenberg 7 66117 Saarbrücken info@fitne.de
| Ejendomme: | Vegansk, Vegetar |
| Indhold: | 32 g |
| Brændværdi kj | 1034,00 kj |
| Brændværdi kcal | 247,00 kcal |
| Fedt | 4,90 g |
| Kulhydrater | 30,30 g |
| heraf sukker | 1,20 g |
| Havre | Kan indeholde spor |
| Hvede | Kan indeholde spor |
| Hvede fra Khorasan | Kan indeholde spor |
| Spelt | Kan indeholde spor |
| Byg | Kan indeholde spor |
| Hønseæg | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Mælk | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Laktose | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Krebsdyr | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Fisk | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Soja | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Nødder | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
| Hasselnødder | Kan indeholde spor |
| Valnødder | Kan indeholde spor |
| Cashewnødder | Kan indeholde spor |
| Pekannødder | Kan indeholde spor |
| Pistacienødder | Kan indeholde spor |
| Macadamia-nødder | Kan indeholde spor |
| Svovldioxid og sulfit | Kan indeholde spor |
| Sesamfrø | Nej (uden analyse, ikke inkluderet i opskrift og/eller produktion, spor usandsynlige) |
Fitne næringsstofkompleks til brusk og knogler
På lager
Fitne alkaliske kapsler
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Fitne ledkapsler
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Fitne Alkaline Body Lotion
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Styx aloe vera-kropscreme
klar til afsendelse i løbet af 1-3 arbejdsdage
Weleda NATURWEISHEIT Mit hår, mine øjenvipper...
På lager
Primavera Concentration Fragrance Roll-On...
På lager
Dr. Hauschka MED salvie-mundskyllevæske
På lager
Memo kosmetikpuder i økologisk bomuld DUO inkl....
På lager
Hübner Serum til opbygning af negle
På lager
Speick Thermal Sensitive Deodorant Stick rund
På lager
Farfalla Sage Herbal Freshener Deodorant Roll-on
På lager
"Dette er mine absolutte favoritprodukter i vores sortiment ..."
Anja
BioNaturel-ekspert
Pharmos Natur SesamKraft Bio
På lager
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
På lager
Salus One Essence 75 Elements Fruity
På lager
Alva acerola sugetabletter ren naturlig C-vitamin
På lager
Dr. Grandel Grandel Magnesium tyggetablet 32 stk
På lager
Dr. Grandel Grandelat drikker magnesium
På lager