včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-1 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 5 Pracovní dny
- Článek č: 39869
- Volné textové pole 1: 4006309024132
- Přepravní hmotnost: 0,43 kg
Walther Schoenenberger Pflanzensaftwerk GmbH & Co KG Hutwiesenstraße 14 71106 Magstadt info@schoenenberger.com
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Certifikace: | Německá státní ekologická pečeť, Ekologická pečeť EU |
| Obsah: | 200 ml |
Walther Schoenenberger Pflanzensaftwerk GmbH & Co. KG, Hutwiesenstraße 14, 71106 Magstadt
| Výhřevnost kj | 43,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 10,00 kcal |
| Tuk | 0,10 g |
| Sacharidy | 1,80 g |
| z toho cukr | 1,80 g |
| Sůl | 0,01 g |
| Oves | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice Khorasan | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Špalda | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ječmen | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Vlašské ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kopr | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Fenykl | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Fruktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Glutamát | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kvasinky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Koriandr | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléčné bílkoviny | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
Schoenenberger mateřská šťáva z granátového jablka
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Schoenenberger Kopřivová šťáva
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Šťáva z artyčoků Schoenenberger
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Sodasan Levandulovo-olivové mýdlo tekuté
Skladem
Přírodní mýdlo Speick
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Schoenenberger Řebříčková šťáva
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Schoenenberger bylinné vlasové tonikum
Skladem
Schoenenberger Kozlíková šťáva
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
WELEDA Rozmarýnový revitalizační šampon
Skladem
vujo Frischling Dětský mycí gel a šampon
Skladem
Bakanasan Organic Artichoke Kapsle
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Raab Vitalfood Multi Vitamin Plus kapsle 60 kapslí
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
A.Vogel Menosan Menopause Complex
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Sante FAMILY Sprchový gel Organic Coconut &...
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Sante FAMILY Tekuté mýdlo Organic Aloe Vera & Lime
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
Skladem
Dr. Grandel Grandelat pití hořčíku
Skladem
Alkalické kapsle Fitne
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
GSE Organic Spirulina Pure Powder
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
GSE Organic Spirulina Tablety
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů