včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-1 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 5 Pracovní dny
nelze slevit
- Článek č: BG-43561
- Volné textové pole 1: 4019839881144
- Přepravní hmotnost: 0,1 kg
Raab Vitalfood GmbH Rudolf-Diesel-Str. 10 85296 Rohrbach an der Ilm info@raabvitalfood.de
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Certifikace: | Ekologická pečeť EU, Německá státní ekologická pečeť |
| Obsah: | 75 ml, 140g, 140 g |
| Výhřevnost kj | 1169,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 281,00 kcal |
| Tuk | 3,90 g |
| Sacharidy | 23,00 g |
| z toho cukr | 7,30 g |
| Vláknina | 41,00 g |
| Sůl | 0,08 g |
| Kyselina listová | 515.0 |
| Oves | Může obsahovat stopy |
| Pšenice | Může obsahovat stopy |
| Pšenice Khorasan | Může obsahovat stopy |
| Špalda | Může obsahovat stopy |
| Ječmen | Může obsahovat stopy |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Může obsahovat stopy |
| Vlašské ořechy | Může obsahovat stopy |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Může obsahovat stopy |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kvasinky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
Raab Vitalfood Špenátový prášek 210g
Skladem
Santaverde aloepur 100% čistá šťáva z aloe vera
Skladem
Univerzální prací prášek Sodasan
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Schalk Mühle Proteinový prášek Barley Grass raw
Skladem
DADO SENS SENSACEA EXTRA CARE emulze na obličej
Skladem
Raab Vitalfood Spirulina prášek cín
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Raab Vitalfood Skořice cejlonská Kapsle bio
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Noční krém Heliotrop Active Hyaluron Multi Perform
Skladem
Heliotrop Active Hyaluron Multi Perform denní krém
Skladem
Bergland mateří kašička ImmuneActive 800
Skladem
Bergland Včelí mast Stick organická
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
Skladem