včetně DPH plus náklady na dopravu
Dodací lhůta přibližně 5 dní
- Článek č: BG-43557
- Volné textové pole 1: 4019839836700
- Přepravní hmotnost: 0,16 kg
Raab Vitalfood GmbH Rudolf-Diesel-Str. 10 85296 Rohrbach an der Ilm info@raabvitalfood.de
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Obsah: | 140 g |
| Výhřevnost kj | 1362,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 325,00 kcal |
| Tuk | 2,50 g |
| Sacharidy | 48,00 g |
| z toho cukr | 2,30 g |
| Vláknina | 27,00 g |
| Sůl | 0,01 g |
| Oves | Může obsahovat stopy |
| Pšenice | Může obsahovat stopy |
| Pšenice Khorasan | Může obsahovat stopy |
| Špalda | Může obsahovat stopy |
| Ječmen | Může obsahovat stopy |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Může obsahovat stopy |
| Vlašské ořechy | Může obsahovat stopy |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Může obsahovat stopy |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
Khadi After Colour Conditioner Barva Finish
Skladem
SANOTINT® Barva na vlasy Tmavě blond teplá č. 30
Skladem
Logona Rostlinná barva na vlasy krém 240...
Skladem
Finigrana Čisté organické bambucké máslo
Skladem
Sonett Mýdlo na ruce Rozmarýn
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Raab Vitalfood Baobab v prášku
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Logona Colour Reflex šampon hnědočerný BIO...
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
ANNEMARIE BÖRLIND Sluneční tyčinka na rty SPF 20
Skladem
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
Skladem