včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-2 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 5 Pracovní dny
- Článek č: BG-53003
- Volné textové pole 1: 4036185004829
- Přepravní hmotnost: 0,44 kg
Sanatur GmbH Im Haselbusch 16 78224 Singen (Hohentwiel) info@sanatur.de
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Obsah: | 160 g |
| Výhřevnost kj | 1491,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 356,00 kcal |
| Tuk | 9,90 g |
| Sacharidy | 58,00 g |
| z toho cukr | 57,00 g |
| Vláknina | 6,70 g |
| Sůl | 0,10 g |
| Oves | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice Khorasan | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Špalda | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ječmen | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Vlašské ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kopr | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Fenykl | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Fruktóza | Může obsahovat stopy |
| Glutamát | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kvasinky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Koriandr | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléčné bílkoviny | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
balzám na ruce a nohy Nikolai Sommelier
Skladem
Zubní pasta Lavera Complete Care bez fluoridu
Skladem
Charlotte Meentzen Body Relax krém na nohy
Skladem
Lavera Ústní voda COMPLETE CARE bez fluoridů...
Skladem
Intenzivní peelingové sérum Madara PEEL 10%
Skladem
Primavera Peelingový gel hloubkově čistící a...
Skladem
Sanatur OPC z hroznových semínek a vitamin C
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
I+M Special Care večerní zářivá AHA BHA gelová...
Skladem
Salus Alkalicko-aktivní® Minerálně-bylinný...
Skladem
Sanoll měsíčkový balzám
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
Skladem
Alkalické kapsle Fitne
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
GSE Organic Spirulina Pure Powder
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů