Zpět
Před
29,90 €
Obsah:
30 gram
(996,67 € * / 1)
včetně DPH plus náklady na dopravu
Skladem, dodací lhůta 1-2 pracovní dny
-7 Položky je třeba doobjednat. Doba dodání cca. 2 Pracovní dny
Plánované doručení pátek, 15.05.2026
Celkem:
*
- Článek č: BG-40582
- Volné textové pole 1: 4035784160400
- Přepravní hmotnost: 0,13 kg
Komplex železa a vitaminu C (organický) Doplněk stravy pro přísun železa z listů kari a vitaminu C z plodů amly Železo z listů kari - přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu - přispívá k normálnímu transportu kyslíku v těle - přispívá k normálnímu energetickému metabolismu - přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání - přispívá k normální funkci imunitního systému Vitamin C z plodů amly - přispívá ke zlepšení vstřebávání železa
GSE - Vertrieb Biologische Nahrungsergänzungs- und Heilmittel GmbH Am Schanzenberg 7 66117 Saarbrücken info@gse-vertrieb.de
Aplikace
Vezměte prosím na vědomí doporučení spotřeby
Bezpečnostní pokyny GPSR
GSE - Vertrieb Biologische Nahrungsergänzungs- und Heilmittel GmbH Am Schanzenberg 7 66117 Saarbrücken info@gse-vertrieb.de
| Vlastnosti: | Vegan, Vegetariánské |
| Obsah: | 30 g |
Další odkazy na "Komplex železa a vitaminu C GSE"
Další články z GSE
Složení
: Curryblattextrakt* (Muraya koenigii), Maltodextrin*, Amlaextrakt*(Phyllanthus emblica),... více
Složení
Curryblattextrakt* (Muraya koenigii), Maltodextrin*, Amlaextrakt*(Phyllanthus emblica), Carnaubawachs*
Distributor
GSE Vertrieb Biologische Nahrungsergänzung & Heilmittel GmbH, Bühler Straße 32, 66130 Saarbrücken
Obsah alkoholu
0 % Obj.
Umrechnung
60 tablet = 30 g
Rechtlicher Status
Doplňky stravy
Zutatenlegende
z certifikované ekologické produkce
Vitamine Bezugsgröße
100 g
mehrfach ungesättigte Fettsäuren
0.6
Rechtliche Hinweise Text
Uvedená doporučená denní dávka nesmí být překročena. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte mimo dosah malých dětí.
Kategorie Namen
Kari list, amla, železo, vitamin C
Wirkstoffgehalt
Vitamine und Mineralstoffe
Verzehrmenge des Erzeugnisses Erwachsene
konzumujte 1 tabletu 2 x denně s dostatečným množstvím tekutiny
Dosieranleitung
Vezměte prosím na vědomí doporučení spotřeby
Besonderheiten
Získávání vitamínů a minerálů z přírody Získávání mikroživin z rostlin je zcela nový a inovativní koncept, protože dosud se prakticky všechny vitamíny a minerály používané jako doplňky stravy vyráběly složitými chemickými postupy. Tyto mikroživiny se v přírodě vyskytují již dlouho, ale teprve nyní se je podařilo získat z rostlin. Chemicky vyráběné vitaminy a minerály nemají nic společného s organickými a lidský organismus je často obtížně snáší, proto společnost GSE Vertrieb používá pro svou produktovou řadu "Phyto Vitamins" pouze vitaminy a minerály rostlinného původu.
Biokontrollstelle
DE-ÖKO-005 (Ecocert IMO GmbH)
Aufbewahrungs- und Verwendungshinweise Textfeld
suché, pokud možno chránit před světlem a slunečním zářením
Anwendungsdauer
interní
Výživové informace
(Bezugsgröße 100 g)
| Výhřevnost kj | 1437,00 kj |
| Kalorická hodnota kcal | 340,00 kcal |
| Tuk | 1,70 g |
| Sacharidy | 71,90 g |
| z toho cukr | 9,40 g |
| Vláknina | 10,30 g |
| Sůl | 0,24 g |
Alergeny
| Oves | Může obsahovat stopy |
| Pšenice | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pšenice Khorasan | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Špalda | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ječmen | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Slepičí vejce | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléko | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Laktóza | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Korýši | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ryby | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Sója | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Lískové oříšky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Vlašské ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kešu ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pekanové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Pistácie | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Makadamové ořechy | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Oxid siřičitý a siřičitany | Může obsahovat stopy |
| Sezamová semínka | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Glutamát | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Kvasinky | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Koriandr | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
| Mléčné bílkoviny | Ne (bez analýzy, není součástí receptury a/nebo výroby, stopy nepravděpodobné) |
Čtěte, pište a diskutujte o recenzích... více
Hodnocení zákazníků pro "Komplex železa a vitaminu C GSE"
Napište recenzi
Recenze budou aktivovány po ověření.
Zákazníci také koupili
GSE Jod Compact
Obsah
34 gram
(732,35 € * / 1
)
24,90 €
*
připraveno k odeslání do 1-3 pracovních dnů
Šampon na vlasy a tělo Sanoll Morion
Obsah
200 Milliliter
(94,50 € * / 1
Litry
)
z 18,90 €
*
Skladem
Intenzivní kondicionér na vlasy Sanoll
Obsah
200 Milliliter
(97,75 € * / 1
Litry
)
z 19,55 €
*
Skladem
Sonett prostředek na mytí nádobí citlivý
Obsah
300 Milliliter
(7,60 € * / 1
Litry
)
z 2,28 €
*
Skladem
+Geschenk
Charlotte Meentzen Aloe Vera Sensitive tělové...
Obsah
200 Milliliter
(99,50 € * / 1
Litry
)
19,90 €
*
Skladem
hübner® Skin Hair Nails Direct Apricot
Obsah
450 Milliliter
(39,89 € * / 1
Litry
)
17,95 €
*
Skladem
-20 %
-20 %
Doporučení
"Toto jsou mé absolutně nejoblíbenější produkty z naší nabídky..."
Anja
expertka BioNaturel
NOVINKA
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
Obsah
350 Milliliter
(128,29 € * / 1
Litry
)
44,90 €
*
Skladem
NOVINKA
NOVINKA
NOVINKA
NOVINKA
NOVINKA
NOVINKA
NOVINKA
NOVINKA
-20 %
Naposledy zobrazené