Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Klaar voor onmiddellijke verzending, leveringstijd circa 1-3 werkdagen
-2 Artikelen moeten opnieuw worden besteld. Levertijd ca. 2 Werkdagen
niet disconteerbaar
- Productnr.: BG-720018
- Tekstveld 1 openen: 9120062432364
- Verzendgewicht: 0,25 kg
Eiwitmix met cacao Onze eiwitmix met cacao maakt indruk met zijn chocoladesmaak en fijngemalen consistentie, vergelijkbaar met meel. Deze mix combineert de beste puur plantaardige eiwitbronnen uit pompoen- en zonnebloempitten, hennep en lijnzaad. Met een indrukwekkend eiwitgehalte van 50% is ons Schalkolade eiwitmengsel het perfecte supplement voor actieve sporters. De fijnste cacao zorgt voor de juiste zoetheid en een aangename smaak. Dit is de eiwitmix cacao van Schalk Mühle.
Kalsdorf 18
8262 Ilz
office@schalk-muehle.at
| Eigenschappen: | Veganistisch, Vegetarisch |
| Certificering: | EU biologisch keurmerk, De Veganistische Vereniging |
| Inhoud: | 250 g |
| Calorische waarde kj | 1454,00 kj |
| Calorische waarde kcal | 348,00 kcal |
| Vet | 8,00 g |
| Koolhydraten | 5,30 g |
| daarvan suiker | 1,70 g |
| Zout | 0,06 g |
Schalk Mühle Eiwitpoeder Vanille Droom
Op voorraad
Schalk Mühle Eiwitpoeder Multi Bessen
Op voorraad
Schalk Mühle geroosterde pompoenpit proteïnepoeder
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Schalk Mühle Eiwitpoeder Essentiële Aminomix
Op voorraad
Schalk Mühle proteïnepoeder pompoenzaad rauw
Op voorraad
Schalk Mühle Eiwitpoeder Banaan Cacao
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Schalk Mühle eiwitpoeder hennep rauw
Op voorraad
Sante Diep Herstellende Shampoo
Op voorraad
Sanatur SPIRU® B - Vitaminecomplex Capsules
Levering vrij van verzendingskosten!
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Martina Gebhardt Crème HAPPY AGING
Op voorraad
Golddachs scheerzeep cederhout reisformaat
Op voorraad
WELEDA Langzaam Verouderende Astaxanthine Serum...
Op voorraad
WELEDA Gloed Perfecterend Serum Booster Druppels
Op voorraad
Lavera Barrièrebalans 2-Fasen Micellair Water
Op voorraad
Weleda Huidvoeding Voedende Dagverzorging
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Farfalla Spieren & Gewrichten Lichte Benen...
Op voorraad
Sante Intense Hydratatie Conditioner
Op voorraad
Sante Glanzende Glans Shampoo
Op voorraad
"Dit zijn mijn absolute favoriete producten in ons assortiment ..."
Anja
BioNaturel expert
Sanatura resistente dextrine
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
PURYA High Protein Shake Kakao 4K
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
PURYA High Protein Shake Vanille
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
PURYA High Protein Shake Berry 5K
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
PURYA High Protein Shake Pure 4K
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Biologisch aronia sap 100% direct sap
Op voorraad
Hübner ALOE VERA biologisch plantensap
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Hoyer TranzAlpine Manuka honing MGO 550+
Levering vrij van verzendingskosten!
Op voorraad