Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
- Productnr.: HU-3131
- Tekstveld 1 openen: 4010160002673
- Verzendgewicht: 0,28 kg
Anton Hübner GmbH & Co. KG Schloßstraße 11-17 79238 Ehrenkirchen info@huebner-vital.de
| Eigenschappen: | Veganistisch, Rauw eten, Vegetarisch |
| Certificering: | EU biologisch keurmerk |
| Inhoud: | 222 g |
| Calorische waarde kj | 1166,00 kj |
| Calorische waarde kcal | 278,00 kcal |
| Vet | 0,50 g |
| Koolhydraten | 50,00 g |
| daarvan suiker | 23,00 g |
| Eiwit | 2,80 g |
| Zout | 0,01 g |
| Vitamine C | 810.0 |
| Haver | Kan sporen bevatten van |
| Tarwe | Kan sporen bevatten van |
| Khorasan tarwe | Kan sporen bevatten van |
| Spelt | Kan sporen bevatten van |
| Gerst | Kan sporen bevatten van |
| Kippenei | Kan sporen bevatten van |
| Melk | Kan sporen bevatten van |
| Lactose | Kan sporen bevatten van |
| Schaaldieren | Kan sporen bevatten van |
| Vis | Kan sporen bevatten van |
| Soja | Kan sporen bevatten van |
| Noten | Kan sporen bevatten van |
| Hazelnoten | Kan sporen bevatten van |
| Cashewnoten | Kan sporen bevatten van |
| Zwaveldioxide en sulfiet | Kan sporen bevatten van |
| Sesamzaad | Kan sporen bevatten van |
Raab Vitalfood Rozenbottel Capsules Tin
Op voorraad
Salus Salusan Ortho Organische Rozenbottel Tonic
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Schoenenberger granaatappel-moeder sap
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
hübner® Huid Haar Nagels Direct Abrikoos
Op voorraad
Pharmos Natur Avellana Olie Serum
Levering vrij van verzendingskosten!
Op voorraad
Lavera FRESH CARE ZEE Biologische limoen &...
Op voorraad
Sanoll Morion Shampoo voor haar en lichaam
Op voorraad
Hübner siliconengel
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
Sonett vloeibaar wasmiddel lavendel
Op voorraad
Sanoll Haar Intensieve Conditioner
Op voorraad
Sanoll Droogshampoo Brandnetel-Tinwort
Op voorraad
Bioturm huidbescherming shampoo droge hoofdhuid
Op voorraad
WELEDA Gladmakende Nachtverzorging Wilde Roos &...
Op voorraad
WELEDA Verstevigende Dagverzorging Blauwe...
Op voorraad
WELEDA Verstevigende Nachtverzorging Blauwe...
Op voorraad
WELEDA Anti-rimpel Oog- & Lipverzorging Blauw...
Op voorraad
® hübner artoro Glucosamine Complex Multi
Op voorraad
Biologische Bloemen Toner Diep Rijk
Levering vrij van verzendingskosten!
Op voorraad
Primavera Gevoelens van Geluk Deodorant Crème
Op voorraad
doc nature's Arnica Roll-On
Op voorraad
A.Vogel hoestspray voor droge hoest
Op voorraad
"Dit zijn mijn absolute favoriete producten in ons assortiment ..."
Anja
BioNaturel expert
Pharmos Natur SesamKraft Bio
Op voorraad
Dr. Niedermaier Regulatpro® Bio mit...
Op voorraad
Alva acerola zuigtabletten puur natuurlijke...
Op voorraad
Fitne Alkaline Capsules
klaar voor verzending in 1-3 werkdagen
